Połącz się z nami

Fryderyki 2021: Przemówienie Maty rozbawiło widzów! Kim jest wybranka rapera, o której wspomniał ze sceny?

Mata czyli Michał Matczak.

Z życia gwiazd

Fryderyki 2021: Przemówienie Maty rozbawiło widzów! Kim jest wybranka rapera, o której wspomniał ze sceny?

Mata, który na polskiej scenie muzycznej jest stosunkowo od niedawna ponownie ma spore powody do radości. Galę Fryderyki 2021 opuścił z dwiema statuetkami, a na temat jednego z jego przemówień jest głośno w mediach. Czy wiadomo coś na temat dziewczyny rapera, o której wspomniał ze sceny?

Mata

Mata, a tak naprawdę Michał Matczak pochodzi z Warszawy i jest absolwentem jednego z tamtejszych liceów. Choć ma dopiero 21 lat, to na jego temat już od jakiegoś czasu huczy w mediach. Młody Matczak zafascynował się hip-hopem po obejrzeniu filmu Jesteś Bogiem i od tamtej pory skutecznie pracuje nad rozwojem swojej kariery.

Można śmiało powiedzieć, że już dawno na polskim rynku muzycznym nie było artysty z taką charyzmą. Co więcej, Mata jest pierwszym polskim artystą, który trafił na międzynarodową listę przebojów Billboard. Jego utwór Kiss cam (podryw roku), który promuje jego drugą płytę znalazł się na 198. miejscu, co jest ogromnym sukcesem.
Tym razem młody Matczak ma kolejne powody do radości. Podczas gali Fryderyki 2021 zdobył dwie statuetki za Fonograficzny debiut roku oraz za Album roku Hip-Hop, a jego przemówienie na scenie urzekło widzów.

Zobacz także: Patointeligencja bije rekordy popularności. Jakimowicz nie rozumie tego fenomenu.

Mata na gali Fryderyki 2021

Trzeba podkreślić, że raperzy niechętnie mówią publicznie o swoim życiu prywatnym. W sieci na próżno szukać informacji na temat wybranek ich serca. Nie od dziś wiadomo, że osoby związane ze sceną hip-hopową wolą skupiać się na swoim życiu zawodowym niż uczuciowym. Jednak tym razem Mata uchylił rąbka tajemnicy:

„To jest taki love song. Napisałem tę piosenkę dla takiej dziewczyny i tydzień temu poszliśmy na bilard generalnie. A teraz mam dwa Fryderyki, to może pójdziemy na kręgle w przyszłym tygodniu. Na koniec chciałem powiedzieć jeszcze coś bardzo ważnego dla mnie: hip-hop”– takimi słowami skwitował drugiego Fryderyka.

Zapewne wielu fanów Michała Matczaka zastanawia się kim jest szczęściara, z którą Mata ma plan wybrać się na kręgle oraz dla której nagrał jeden z utworów. Na Instagramie, jak i w sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Być może młody Matczak zdecyduje się niebawem nieco więcej zdradzić na temat swojej wybranki Nam nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

Gratulujemy Macie dwóch Fryderyków i trzymamy kciuki za jego związek z tajemniczą dziewczyną!

Źródło: YouTube/ Instagram Maty

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry