Mata, czyli Michał Matczak: [wiek, Patointeligencja, rodzice, Instagram]

17 grudnia 2019
Przez: : KS

Mata to młody raper, o którym zrobiło się naprawdę głośno. Teledysk do jego kontrowersyjnej piosenki pobił rekordy wyświetleń na Youtube. Czy uda mu się na dłużej zagościć na polskim rynku muzycznym? Co wiadomo na jego temat? Sprawdźmy!

Mata: wiek

Chłopak tak naprawdę nazywa się Michał Matczak. Jest absolwentem jednego z najlepszych liceów w Polsce. Pochodzi z Warszawy i tam też mieszka. Mata urodził się 14 lipca 2000 roku we Wrocławiu. Zdał maturę międzynarodową. Jego fascynacja rapem zaczęła się po obejrzeniu filmu Jesteś Bogiem. Od tamtej pory, skutecznie pracuje nad rozwojem swojej kariery.

Zobacz także: Mata został twarzą fast foodów McDonald’s.

Mata:Patointeligencja

Utwór za sprawą którego wskoczył na czołowe miejsce hitów na czasie nosił tytuł Patointeligencja. Jego treść opowiada o losach młodzieży w liceum, do którego uczęszczał. Dowiadujemy się tam między innymi o problemach uczniów z narkotykami. To bardzo kontrowersyjne treści ponieważ do wyżej wspomnianej szkoły należą dzieci bogatych i wpływowych ludzi z Warszawy. Na temat piosenki młodego rapera wypowiedział się nawet jego były dyrektor. Nie podoba mu się fakt, iż na części teledysku akcja rozgrywa się przed budynkiem liceum.

Zobacz także: Jakimowicz nie rozumie fenomenu Maty! Co ma do powiedzenia?

Mata: płyta

Chłopak planuje na dobre znaleźć sobie miejsce w świecie muzycznym. Jego pierwszy krążek nosił tytuł 100 Dni Do Matury. Oficjalna premiera miała miejsce 17 stycznia 2020 roku.

1 października 2021 roku wyszedł kolejny krążek 21-latka pod tytułem Młody Matczak. W teledyskach Maty mogliśmy zobaczyć wiele gwiazd z polskiego show-biznesu tj. Kuba Wojewódzki, Tomasz Kot, czy Anja Rubik.

Zobacz także: Quebonafide kończy karierę! Dodał szokujący wpis!

https://www.instagram.com/p/CU5E8pqIj5p/

Mata: rodzice

Okazuje się, że raper sam należy do grona dzieci bogatych rodziców. Sam mówi o tym publicznie i nie stara się zataić tych informacji. Jego ojciec jest prawnikiem i profesorem Uniwersytetu Warszawskiego. Marcin Matczak jest dumny z syna i chętnie chwali się jego sukcesem. Na swoim profilu na jednym z serwisów społecznościowych opublikował nawet ich wspólne zdjęcie, do którego dołączył słowa dumy i uznania.

Mata: Instagram

Raper prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @33mata. Jego aktywność obserwuje ponad milion użytkowników. Zamieszcza tam między innymi informacje o nadchodzących koncertach.

Źródło: Instagram Michała Matczaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej