“Fryderyki 2023”: Doda bez statuetki! Artystka wydała oświadczenie i zapowiedziała koniec kariery!

23 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Jedną z gwiazd podczas tegorocznej gali Fryderyki 2023 była Doda. Fani artystki na pewno są rozczarowani tym, że ich idolce nie udało się zdobyć statuetki podczas rozdania Fryderyków. Niedługo później na profilu gwiazdy pojawił się wpis, który zaniepokoił jej fanów. Ku zaskoczeniu Rabczewska przyznała, kiedy planuje zakończyć swoją karierę. Nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa.

Doda na Fryderykach 2023

Dorota Rabczewska po raz pierwszy od dwóch dekad miała szansę na zdobycie prestiżowej statuetki, którą jest Fryderyk. Piosenkarka w niejednym z wywiadów podkreślała, jak ważny jest dla niej jej nowy krążek. Nie dziwi zatem fakt, że cieszyła się z każdej przyznanej jej nagrody, a także samej nominacji do Fryderyka w kategorii Album roku pop.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka TVN na “Bestsellerach Empiku”. Doda nie została dopuszczona do głosu… Widzowie są zażenowani

Nie da się ukryć, że konkurencję miała sporą, gdyż wraz z nią o Fryderyka rywalizowali m.in. sanah, Dawid Podsiadło, Natalia Szroeder, czy Mrozu. Tym samym Doda musiała uznać wyższość Mroza i jego albumu Złote bloki.

Po gali artystka zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym zaskoczyła swoich fanów. Czytamy w nim, kiedy Rabczewska planuje zejść ze sceny.

Oświadczenie Dody po gali Fryderyki 2023

Doda odniosła się w swoim oświadczeniu do wygranej Mroza. Pogratulowała zwycięzcy oraz przyznała, że już sama nominacja była dla niej ogromnym zaszczytem.

“Kochani, otrzyjcie łzy, nie atakujcie Festiwalu Fryderyki oraz Mroza. Jego płyta jest wspaniała a dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem dla Aquarii. To mały krok dla Dody, ale ogromny dla branży doceńmy to po 20 latach”

W kolejnej części odniosła się do zakończenia swojej kariery. Fani Dody mogą na razie odetchnąć z ulgą, gdyż jak czytamy, ma to nastąpić po wydaniu kolejnej płyty. Stwierdziła także, że na pewno statuetka trafi jeszcze w jej ręce.

“Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie, więc Fryderyk będzie jeszcze mój na pewno za całokształt. Teraz najważniejsze! Co sądzicie o moim najnowszym teledysku, którego premiera miała kilka godzin temu? Z jego premierą zawitam do “Dzień dobry TVN” już 30 kwietnia”

Nie da się ukryć, że dla fanów Rabczewskiej nie jest to dobra wiadomość, gdyż chcieliby oni, aby artystka nadal raczyła ich swoimi utworami. W komentarzach aż wrze.

‘Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie..’ – bez Ciebie i Twojej muzyki będzie naprawdę ciężko 💔”

“Nie pisz, że zamierzasz zakończyć karierę bo moje serce pęka na milion kawałków. Nie mogę sobie tego nawet wyobrazić 😢”

“Jak to karierę zakończyć?…”

Źródło: Instagram /Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej