Połącz się z nami

Gabriel Seweryn z nagrodą „Polish Businesswomen Awards”! Prawdziwe wyróżnienie!

News

Gabriel Seweryn z nagrodą „Polish Businesswomen Awards”! Prawdziwe wyróżnienie!

Gabriel Seweryn z nagrodą „Polish Businesswomen Awards”! Król życia otrzymał nagrodę w konkursie luksusowej marki odzieżowej. Swoimi poczynieniami pochwalił się na za pomocą swojego Instagrama. Musicie to zobaczyć!

Gabriel to kolorowy ptak z Głogowa. Barwna postać kontrowersyjnego programu „Królowe Życia”, w którym ukazuje swoje szalone i luksusowe życie. Występem w programie zyskał masę fanów, którzy z kibicują mu zarówno w karierze zawodowej jak i życiu prywatnym!

Co zaskakujące słynny obecnie projektant swoją karierę zawodową rozpoczynał jako cukiernik, gdyż ukończył szkołę zawodową na profilu ciastkarz-cukiernik.
Dziś jest znanym i cenionym projektantem luksusowych ubrań, a szczególnie futer. Tę pracę pokochał do granic możliwości, co skłoniło go do stworzenia własnej pracowni, gdzie tworzy prawdziwe cuda! Jego realizacje pokochało tysiące celebrytów ze świata show-biznesu!

Gabriel nie byłby sobą, gdyby koło niego dumnie nie kroczył wybranek jego serca – Rafał Grabias.
Choć mężczyźni są ze sobą od długich 18 lat niedawno zdecydowali się na rozstanie. Jednakże jak ostatnio Was informowaliśmy para zdecydowała dać sobie jeszcze jedną szanse. Sławny stylista dodał na swoim Instastory filmik, w którym poinformował wszystkich internautów o wielkim powrocie do Rafała – więcej przeczytacie o tym TUTAJ!

Gabriel Seweryn z nagrodą „Polish Businesswomen Awards”!

Gabriel ostatnimi czasy ma nie tylko szczęście w miłości, u boku Rafała ale i w karierze zawodowej. Jego ciężka praca została nagrodzona!
Parę godzin temu mężczyzna poinformował bowiem fanów o otrzymanej statuetce „Luksusowej Marki Odzieżowej”, którą otrzymał w konkursie „Polish Businesswomen Awards”.
Zadowolony projektant stoi na ściance i dumnie prezentuje nagrodę.

„Wczoraj otrzymałem statuetkę Luksusowa Marka Odzieżowa w konkursie w konkursie Polish Businesswomen Awards magazynu @bizneswkobiecymstylu . Bardzo dziękuje to ogromne wyróżnienie ???❤️?”

Wśród komplementujących i gratulujących fanów nie zabrakło oczywiście miłości Gabriela – Rafała!
Złożył mężczyźnie gratulacje jako pierwszy komentujący!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B3hIz4ehL0E/?igshid=1wyoolnk8tuwe

Gratulujemy Gabrielowi otrzymanej statuetki i życzymy, by dobra passa go nie opuszczała, zarówno w karierze zawodowej, jak i w życiu prywatnym!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry