Gabriele Dadej: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Gabriele Dadej jest jednym z uczestników drugiego sezonu programu stacji Polsat-Farma. Jak poradzi sobie na gospodarstwie? Sprawdźmy, co wiadomo na temat farmera, który zna aż pięć języków i kocha adrenalinę.

Gabriele Dadej: wiek

Gabriele ma 26 lat i mieszka w Krakowie. Skąd takie imię? Jak się okazuje, uczestnik drugiego sezonu Farmy urodził się we Włoszech, choć jego rodzice są Polakami. Znajomość języka polskiego zawdzięcza przede wszystkim swojej babci, która uczyła go mówić po polsku od najmłodszych lat.

Co więcej, polski i włoski to nie jedyne języki, którymi włada 26-latek. Gabriele mówi jeszcze po angielsku, francusku i rosyjsku. Jest szczerym i bardzo wrażliwym mężczyzną. Kiedy trzeba, jest również bezpośredni i jak sam o sobie mówi, jest romantykiem, który kiedy się zakocha, jest w stanie dla miłości zrobić naprawdę wiele.

Gabriele Dadej: praca

Gabriele z zawodu jest lektorem języka włoskiego. Jak możemy się również dowiedzieć, nie miał łatwego dzieciństwa, jednak dzięki swojej odwadze i determinacji nie wahał się zmienić swojego życia na lepsze.

Gabriele Dadej: Farma

26-latek zdecydował się na udział w programie, ponieważ kocha adrenalinę i klimat survivalu. Nie przeraża go perspektywa mieszkania w trudnych warunkach oraz ciężka praca na gospodarstwie. Czy to właśnie do niego powędruje główna nagroda, którą w tym programie jest 100 tysięcy złotych oraz tytuł najlepszego Farmera?

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

O tym przekonamy się już niebawem, gdyż drugi sezon Farmy startuje 2 stycznia 2023 roku na antenie stacji Polsat.

Gabriele Dadej: Instagram

Uczestnik drugiej edycji reality-show prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą #amore_e_coraggio. Znajdziemy tam wiele zdjęć pokazujących codzienne życie 26-latka.

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej