“Gala Gwiazd Plejady 2024”: Te gwiazdy poszły na całość! Najbardziej zaskakujące stylizacje

19 czerwca 2024
Przez: : M.J

Branżowe imprezy to świetny moment, by zaprezentować się na ściance w blysku fleszy. Nic dziwnego, że gwiazdy dbają o to, by ich stylizacje rzucały się w oczy i nie dały przejść koło siebie obojętnie. Zobaczcie, najbardziej zaskakujące stylizacje podczas tegorocznej imprezy, jaką była Gala Gwiazd Plejady 2024. Obyło się bez modowych wpadek?

Gala Gwiazd Plejady 2024

Tegoroczna Gala Gwiazd Plejady 2024 została zorganizowana pod mottem „The Future Is Now”. Było to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego roku w świecie show-biznesu. Podczas imprezy, która została zorganizowana w Muzeum Historii Polski, rozdano nagrody w pięciu kategoriach: Gwiazda Ponadczasowa, Gwiazda Jutra, Gwiazda na Czasie, Gwiazda na Miarę Czasu oraz Zaklinacze Czasu, a także trzy tytuły SuperGwiazdy Plejady.

Zaskakujące stylizacje gwiazd

Bezsprzecznie jedną z gwiazd, która zaskoczyła podczas tegorocznej gali była Julia Wieniawa. Artystka zrezygnowała z wystawnych sukni, czy kobiecych kreacji podkreślających kobiece wdzięki. Aktorka założyła żółto-czarną stylizację, na którą składały się – czarna elegancka kamizelka, żółte sportowe spodnie z czarnymi paskami, a do tego kapelusz i buty w tych samych odcieniach.

Julia Wieniawa
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kolejną z gwiazd, która również zajmuje stabilne miejsce w takich zestawieniach to Margaret. Piosenkarka zdecydowała się lateksowy zestaw składający się z bardzo krótkich spodenek i bluzki z kapturem i oryginalnych kozaków. Zaskakującą stylizację gwiazdy dopełniła długa narzuta.

Margaret
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Tym razem na niecodzienną stylizację zdecydowała się tancerka Edyta Herbuś. Aktorka postawiła na białą sukienkę maxi wykonaną z koronki z licznymi zdobieniami.

Edyta Herbuś
Fot. Niemiec/AKPA

Zobacz także: Doda zbojkotowała galę Plejady! Jej słowa poszły w pięty mediom!

Uwagę zebranych zwróciła również stylizacja Sary James. Oversizowe spodnie w kolorze szarego jeansu oraz koszula w paski z krawatem nie dały przejść obok siebie obojętnie. Młoda artystka zdecydowała się również na oryginalne srebrne buty.

Sara James
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Nie sposób zapomnieć o stylizacji małżeństwa Rutkowskich. Krzysztof i Maja Rutkowski zaprezentowali się w jasnych trenczach. Uwagę zwróciły czarno-złote buty detektywa oraz bogata, złota biżuteria.

Małżeństwo Rutkowskich
Fot. Niemiec/AKPA

Co myślicie o stylizacjach gwiazd?

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej