Gąsiewska i Zdrójkowski ponownie razem. Zaskakujące doniesienia

15 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez kilka lat tworzyli udany związek. Kilka miesięcy temu okazało się, że para postanowiła się rozstać. Teraz ich drogi ponownie się skrzyżują.

Rozstanie Wiktorii i Adama

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie popularnego serialu Rodzinka.pl, w którym grali parę. Po kilku latach w 2017 roku aktorów policzyło silne uczucie i zaczęli tworzyć związek także poza planem lubianej produkcji.

Gąsiewska i Zdrójkowski byli ze sobą przez cztery lata i przez ten czas chętnie chwalili się swoim związkiem. Para często pokazała się wspólnie na ściankach czy zdjęciach w mediach społecznościowych. Niespodziewanie po finałowym odcinku Tańca z gwiazdami do sieci wyciekły wspólne zdjęcia Wiktorii oraz tancerza z programu Jakuba Lipowskiego i momentalne media zaczęły spekulować o kryzysie w związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. Niedługo później Wiktoria potwierdziła doniesienia i przyznała, że jej związek z Adamem dobiegł końca.

Zobacz także: Zdrójkowski skomentował rozstanie z Gąsiewską.

Gąsiewska i Zdrójkowski
scena z: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwestrowa Moc Przebojów

Od rozstania Wiktorii i Adama minęło już kilka tygodni, a byli partnerzy od tego czasu nie byli widywani w swoim towarzystwie. To już wkrótce ma się zmienić. Jak się okazuje, Gąsiewska i Zdrójkowski będą mieli okazję poprowadzić Sylwester w telewizji Polsat. Sylwestrową Moc Przebojów tym razem zorganizowana zostanie w Chorzowie, a na scenie pojawi się wiele muzycznych gwiazd m.in. Doda, Beata Kozdrak, Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski czy Cleo. Obok Wiktorii i Adama w roli prowadzących koncert sylwestrowy stacji Polsat zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Karolinę Gilon, Paulinę Sykut-Jeżynę, Ilonę Krawczyńską znana z duetu sióstr ADiHD, Marcelinę Zawadzka oraz Patryka Cybulskiego.

O tym, że byli partnerzy poprowadzą wspólnie Sylwestra, poinformowała stacja Polsat na swojej oficjalnej stronie.

„W roli prowadzących największego sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon uwielbiana przez widzów Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD, prezenterka Marcelina Zawadzka, aktorzy Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski, znani z produkcji Polsatu “Kowalscy kontra Kowalscy”, a także Adam Zdrójkowski, aktor i uczestnik 15. edycji “Twoja twarz brzmi znajomo” – czytamy na stronie Polsat

źródło: Instagram Polsat/polsat.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej