Adam Zdrójkowski zabrał głos po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską! Mają kontakt?

29 października 2021
Przez: : M.J

Głośnym echem w mediach odbiło się rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Niedługo później Adam udzielił wywiadu. Jak aktor radzi sobie z tą niełatwą sytuacją? Czy ma kontakt ze swoją byłą partnerką? Zdrójkowski zdradził nieco więcej…

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Finał 12. edycji Tańca z gwiazdami odbił się szerokim echem w mediach. Choć wydawało się, że to zwycięzcy programu będą na świeczniku mediów, to nic bardziej mylnego. Niedługo po ostatnim odcinku tanecznego show w sieci pojawiły się zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej, która zakończenie programu świętowała u boku tancerza Jakuba Lipowskiego. Wówczas zaczęły pojawiać się pierwsze plotki na temat kryzysu w związku aktorki z Adamem Zdrójkowskim.

Gąsiewska i Zdrójkowski.
Adam i Wiktoria byli razem od 2017 roku.

Przypomnijmy, że Adam i Wiktoria byli parą od 2017 roku. Po publikacji zdjęć Wiktorii z Jakubem w sieci pojawiło się oświadczenie aktorki, w którym poinformowała, że jej związek z Adamem to już przeszłość.

Zobacz także: Zdrójkowski i Gąsiewska nie są parą! Potwierdziła to aktorka!

Nie da się ukryć, że mało kto się spodziewał, iż związek aktorskiej pary zakończy się w taki sposób. Adam w jednym z wywiadów skomentował poczynania Wiktorii nie ukrywając, że jest mu przykro:

“Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę”- powiedział jednemu z portali po rozstaniu z Gąsiewską.

Teraz ponownie zabrał głos. Jakie ma plany?

Zobacz także: Gąsiewska kupiła mieszkanie

Plany Zdrójkowskiego po rozstaniu z Gąsiewską

Adam, który obecnie poświęca swój czas na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i udowadnia tam swój talent wokalny, zdradził nieco więcej na temat zakończonego związku z aktorką. Jak zaznaczył, nie chce, aby jego życie prywatne miało wpływ na pracę. Choć możemy się domyślać, że rozstanie było dla niego sporym ciosem, to stara się nie dopuszczać do siebie medialnych doniesień na temat zakończonego związku:

“Staram się, żeby moje życie prywatne nie wpływało na moje życie zawodowe. Jest ok. Staram się być profesjonalny w każdej kwestii, w każdej sferze swojego życia i tutaj mam nadzieję, że nie zawodzę swoich kolegów. Czuję się dobrze. […] Kiedyś się przejechałem na tym, że nie byłem spokojny. Byłem zbyt porywczy. To się zmieniło. Ale mówię to tylko i wyłącznie apropo swojego zawodu. Nie chciałbym się odnosić do związku”– powiedział w wywiadzie dla Jastrząbpost.

Zobacz także: Zmiany w życiu Zdrójkowskiego z Gąsiewską! Aktor zmienił wygląd!

Zdrójkowski nie chciał komentować rozstania z Gąsiewską. Jednak jak podkreślił, niedługo po zakończonych nagraniach do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wyrusza na wakacje. Na rajski Zanzibar ma zamiar zabrać swoją mamę.

“Wybieram się na wakacje po odcinku finałowym. Na Zanzibar. Tam się człowiek czuje szczęśliwy. Lecę najprawdopodobniej z moją mamą, która wspierała mnie przez te kilka miesięcy i uważam, że takie niezapowiedziane wakacje jej się należą”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Adamowi wszystkiego, co najlepsze. Trzymamy również kciuki za jego udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Myślicie, że Adam i Wiktoria wrócą do siebie?

Źródło: Jastrząbpost / Instagram Adama Zdrójkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej