Połącz się z nami

Gdzie znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka? To miejsce niedaleko jego domu!

News

Gdzie znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka? To miejsce niedaleko jego domu!

Piotr Woźniak-Starak nie żyje! Taką tragiczną informację usłyszeliśmy wszyscy wczoraj rano 22 sierpnia. Wraz z przedłużającymi się poszukiwaniami niektórzy do samego końca wierzyli, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak odnajdzie się, a cała historia będzie miała happy-end. Jednak tak się nie stało! Teraz dociera coraz więcej informacji na temat tego, gdzie służby odnalazły ciało producenta filmowego!

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Podczas rejsu motorówką, wraz z 27-letnią Ewą O. o której pisaliśmy TUTAJ!, wypadli za burtę. Kobiecie udało się o własnych siłach dopłynąć do brzegu, a ślad po biznesmenie zaginął. Poszukiwania odbywały się na ogromną skalę, a brały w nich udział najlepsze ekipy płetwonurków w Polsce. Jak już wiemy, finał poszukiwań okazał się tragiczny. Również wiadomo, gdzie znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=v_vhHrLUhWE

Ciało producenta zostało znalezione około 5 rano 22 sierpnia przez członków Grypy Specjalnej Płetwonurków RP wynajętych przez rodzinę biznesmena. Brali oni udział również w poszukiwaniach głośnej sprawy zaginięcia Ewy Tylman.

Gdzie znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka? Było bliżej, niż sądzono!

Jak donosi „Fakt24”, miejsce, gdzie znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, było zaskakująco blisko jego posiadłości, bo tylko 400 metrów od brzegu domu w Fuledach. Oznacza to, że zostało ono zniesione przez wodę od miejsca, w którym biznesmen wraz z kobietą się w niej znaleźli.

Posiadłość Staraków na Mazurach należy do ojca Piotra, Jerzego Staraka. Biznesmen kupił w tych okolicach 200 hektarów ziemi i urządził tam gospodarstwo stylizowane na osadę kozacką.

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze podkreślali, że jest to ich ulubione miejsce na ziemi i to właśnie nad mazurskimi jeziorami czują się najlepiej.

View this post on Instagram

#lubimyto

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Niestety po tej tragedii nad ich mazurską krainą szczęścia zawisły czarne chmury…

Więcej na temat poszukiwań i końcu akcji poszukiwawczej możecie przeczytać TUTAJ i TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry