Gerard Pique przyłapany z nową partnerką! To dla niej zostawił Shakirę?

22 czerwca 2022
Przez: : M.J

Światowymi mediami wstrząsnęła wiadomość o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique. Choć początkowo jedynie informowano o nowym związku piłkarza teraz w sieci pojawiły się zdjęcia sportowca i jego nowego obiektu westchnień. Zobaczcie, jak wygląda nowa partnerka piłkarza oraz więcej informacji na jej temat.

Rozstanie Gerard Pique i Shakiry

Gerard Pique i Shakira uznawani byli za jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych par show-biznesu. Para poznała się na planie teledysku pt. Waka Waka, a ich związek był bardzo szeroko komentowany przez światowe media. Piosenkarka i piłkarz założyli rodzinę. Owocem ich miłości jest dwójka synów – Milan (9 lat) oraz Sasha (7 lat). Choć w sieci można było czytać o problemach w ich w związku, które miały być spowodowane niewiernością mężczyzny, para była ze sobą długie 12 lat.

Shakira i Gerard
Shakira i Gerard

Niespodziewanie media obiegła informacja, że Shakira i Gerard postanowili się rozstać. Za powód problemów w związku popularnej pary wskazywało się liczne zdrady piłkarzaEl Periodico donosi, że Kolumbijka przyłapała swojego partnera z inną kobietą.

ZOBACZ TAKŻE: Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach?! Hiszpańskie media nie oszczędzają piłkarza!

ZOBACZ TAKŻE: Shakira planuje wyprowadzić się z Hiszpanii! Co z podziałem opieki nad dziećmi z Pique?

Nowa partnerka Gerarda Pique

Choć do tej pory światowe media jedynie informowały o nowym związku piłkarza, w sieci pojawiły się już zdjęcia Pique z jego nową partnerką.

Hiszpańskie media opublikowały w sieci zdjęcia piłkarza z tajemniczą, młodą blondynką. Dziennik El Periodico zdradził, że Pique zakochał się w 20-latce, która jest hostessą w jednym z hiszpańskich klubów.

Spodziewalibyście się, że tak potoczą się losy Shakiry i Gerarda Pique?

Źródło: Instagram, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej