Naturalna Gessler zachwyciła internautów. W takiej odsłonie mogliście jeszcze jej nie widzieć!

16 stycznia 2022
Przez: : J.J

Magda Gessler lubi dobrze wyglądać. Barwne i niezwykle oryginalne kreacje podkreśla zawsze dokładny makijaż. Jeśli jesteście ciekawi, jak restauratorka prezentuje się w naturalnej odsłonie – mamy dla Was nie lada okazję. Musicie to zobaczyć.

kilka słów o Magdzie

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju. Na swoim koncie ma nie tylko lokale gastronomiczne, które cieszą się wielką popularnością nie tylko w naszym kraju ale i odwiedzających nasz kraj zagranicznych gości. Każdy doskonale zna również program Magdy – Kuchenne Rewolucje, w którym od lat pomaga restauratorom w postawieniu ich lokali na nogi i przywróceniu restauracjom ich stanu do lat świetlności.

Każdy kto choć trochę śledzi życie Magdy doskonale wie, że restauratorka kocha modę. Oglądając program Kuchenne Rewolucje oraz profil w mediach społecznościowych restauratorki natraficie na wiele ciekawych stylizacji Magdy.

Magda uwielbia barwne i bardzo oryginalne stroje, które zwracają na sobie wzrok widzów.

Zobacz także: Magda Gessler chce wyprowadzić się z Polski? Znamy jej plany!

Gessler
Magda Gessler

Naturalna odsłona

Magda Gessler choć na co dzień bardzo dba o to, by prezentować się w nienagannym stylu nie kryje przed internautami swoich zdjęć w naturalnej odsłonie. Restauratorka pewien czas temu przebywając na zagranicznych wakacjach zaprezentowała się swoim fanom w naturalnej odsłonie. Bez grama makijażu Magda zyskała masę komplementów od fanów oraz innych gwiazd show-biznesu. Zobaczcie, to tylko niektóre z bardzo licznych komentarzy:

“Tak wyglądamy naturalnie . Super ❤️”

“naturalnie piękna ❤️❤️”

“Piękne zdjęcie naturalność 😍😍😍❤️❤️❤️❤️”

“Naturalnie!!😍”

“Naturalna, kobieca, szczęśliwa, prawdziwa… pozdrawiam ♥️😘”

“Pięknie Pani w takiej delikatnej odsłonie 🤎💗”

Gessler
Magda Gessler w naturalnej odsłonie

To nie pierwszy raz kiedy Magda Gessler zaprezentowała się swoim fanom bez makijażu. Poprzednie zdjęcie możecie zobaczyć TUTAJ!

A Wam, jak podoba się restauratorka w takim wydaniu?

Źródło: Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz