Magda Gessler pokazała, jak wygląda bez makijażu. Poznajecie?

25 września 2021
Przez: : W.M.

Najpopularniejsza polska restauratorka nieczęsto pokazuje się publicznie bez mocnego makijażu. Teraz Magda zrobiła wyjątek. Zobaczcie, jak wygląda Gessler bez makeupu.

https://www.instagram.com/p/CTu_hVAI7Mx/

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler to bez wątpienia najpopularniejsza polska restauratorka, którą widzowie kojarzą z programu Kuchenne rewolucje. Show pojawiło się na antenie w 2010 roku i doczekało wielu sezonów. Aktualnie na ekranach fani oglądać mogą najnowszą 23. edycję Kuchennych rewolucji, która cieszy się niegasnącą popularnością.

Gessler wiele lat swojego życia spędziła poza granicami Polski. Do kraju wróciła po śmierci pierwszego męża Volkharta Müllera, z którym ma syna Tadeusza.

Kulinarna przygoda restauratorki związana jest z poznaniem jej drugiego męża Piotra Gessler. Niestety ojciec Lary zmarł niespodziewanie kilka tygodniu temu.

Zobacz także: Lara Gessler poinformowała o śmierci swojego taty.

Od wielu lat Magda związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Mimo iż partner Gessler na co dzień mieszka i pracuje jako chirurg w Kanadzie, zakochani dobrze radzą sobie z dzielącą ich odległością i często się odwiedzają.

Jak wygląda Gessler bez makijażu?

Magda, która aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, a widzowie regularnie oglądać ją mogą na ekranach telewizorów, najczęściej pokazuje się w mocnym makijażu. Tym razem Gessler zrobiła wyjątek i pokazała swoim obserwatorom, jak prezentuje się w naturalnym wydaniu.

„Dobranoc. Kochani …. Wyciszenie dom. tesknota …. Już niedługo #waldus #dom #wsrszawa / No Makeup … szczescia !!!!” – podpisała zdjęcie restauratorka

Magda Gessler bez makijażu
Nowe zdjęcie Magdy Gessler bez makijażu

Obserwatorzy, którzy śledzą profil Magdy, zachwycili się jej nowym zdjęciem i komplementowali urodę 68-latki.

„Pani Magdo, ale bez makijażu Pani lepiej wygląda…naprawdę”

„Pięknie Pani wyglada bez makijażu dobranoc !!!”

„Naturalne piękno i tyle.” – pisali internauci

Trudno nie zgodzić się z komentarzami fanów Magdy. Gessler bez makijażu wygląda naprawdę świetnie. Myślicie, że od teraz gwiazda coraz częściej pokazywać się będzie w naturalnym wydaniu?

https://www.instagram.com/p/CUGcv5YIzal/

źródło: Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej