Połącz się z nami

Gessler i Wellman rywalizują o miejsce w programie!? Stawka to pół miliona złotych!

Dorota Wellman i Magda Gessler

Rozrywka

Gessler i Wellman rywalizują o miejsce w programie!? Stawka to pół miliona złotych!

Stacja TVN nie zwalnia tempa i po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa przystąpiła do nagrywania swoich produkcji. Jak się teraz okazuje, o miejsce w jednym z programów stacji rywalizują Magda Gessler i Dorota Wellman. W którym show być może zobaczymy jedną z nich? Zobaczcie! Gessler i Wellman rywalizują o miejsce w programie!

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wszystkie produkcje, które miały zagościć na naszych ekranach, zostały wstrzymane bądź przeniesione do jesiennej ramówki. Jak pamiętamy po dwóch odcinkach „Tańca z Gwiazdami” program został przerwany i pojawi się na antenie już 4 września. Ruszyły również nagrania do programu „Top Model”, w którym w jednym z odcinków zobaczymy również Julię Wieniawę.

Zobaczcie: Wieniawa wystąpi w popularnym show TVN!

Teraz okazuje się, że stacja planuje prawdziwy hit dla swoich odbiorców, którym ma być druga edycja programu „My Way„! W pierwszej edycji bohaterką show była Edyta Górniak, która pod czujnym okiem kamer uczyła się jeździć samochodem, a egzamin zdała za pierwszym razem.
Oliwier Janiak takimi słowami opisał formułę programu:

„Tytuł My Way nawiązuje do drogi, jaką pokonuje kierowca, ale również do drogi życiowej z perspektywy dojrzałej kobiety i spełnionej artystki”

Gessler i Wellman rywalizują o miejsce w programie!

Jak donosi „Super Express” w kolejnej edycji programu być może zobaczymy Magdę Gessler, bądź Dorotę Wellman.

Obie panie mają ogromną rzeszę fanów, którzy na pewno z chęcią będą śledzili zmagania swoich idolek za kierownicą:

„TVN zaproponował trzy nazwiska: Gessler, Wellman i Dorotę Szelągowską. Ta ostatnia od razu odpadła z rywalizacji. Magdzie natomiast bardzo zależy na udziale w show. Była już u Miszczaka i długo rozmawiali na ten temat. Nie jest tajemnicą, że to kura znosząca złote jaja, jej programy notują największe wpływy reklamowa, a ona sama nieraz się żaliła, iż nic z tego nie ma” – powiedział „SE” pracownik stacji.

Jak również informuje „SE” obie panie nie tylko będą miały możliwość zrobienia Prawa Jazdy, ale również zarobienia pół miliona złotych! Co więcej portal „Plotek” skontaktował się z przedstawicielem Doroty Wellman i jak zaznaczył, dziennikarka nic nie wie na temat tego projektu.

Czy w takim razie to właśnie Magda Gessler zasiądzie za kółkiem?

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w programie „My Way”? Gessler czy Wellman?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry