Połącz się z nami

Gessler otrzymała od Waldemara drogi prezent. Taki mąż to skarb?

News

Gessler otrzymała od Waldemara drogi prezent. Taki mąż to skarb?

Miłość znanej restauratorki i jej partnera kwitnie w najlepsze. Ostatnio Waldemar podarował ukochanej wyjątkową biżuterię. Gessler otrzymała od męża drogi prezent.

Z pewnością nie jedna kobieta marzy o partnerze, który obdarowywać ją będzie piękna i kobiecą biżuterią. Magda właśnie takiego ma. Zobaczcie, co podarował Waldemar swojej ukochanej.

Magda Gessler to dziś jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. 67-latka poza prowadzaniem własnych lokali, od lat daje się poznać także w bijącym rekordy popularności programie „Kuchenne rewolucje”. Show doczekało się już 24 sezonów, a już niebawem na ekranach pojawi się najnowsza edycja.

Od lat fanów Gessler interesuje także jej życie uczuciowe. Jak oficjalnie wiadomo, Magda była już trzykrotnie zamężna. Pierwszym mężem restauratorki był Volkhart Müller, z którym ma syna Tadeusza. Po śmierci ukochanego Magda zdecydowała się wrócić do Polski, gdzie poznała swojego drugiego męża Piotra Gesslera, a owocem tej miłości jest córka Lara. Ostatecznie Związek ten nie przetrwał. Aktualnie 67-latka jest w szczęśliwym związku z Waldemarem Kozerawskim.

Gessler otrzymała od męża drogi prezent

Chociaż partner Magdy na co dzień mieszka i pracuje w Toronto, zakochani starają się często widywać i pielęgnować swoją miłość. Okazuje się, że związek Magdy i Waldemara kwitnie z każdym z dniem. Ostatnio ukochany restauratorki obdarował ją wyjątkowo pięknym prezentem – biżuterią od Tifanny.

Gessler postanowiła pochwalić się swoim fanom zdjęciem, na którym dumnie nosi na palcu złotą obrączkę,

„Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka @tiffanyandco nie nogę sie na nią napatrzeć. Dziekuje Ci bardzo Walduś”

Nic dziwnego, że obserwatorzy restauratorki docenili głębokie uczucie Magdy i Waldemara.

„Pięknie Pani wygląda❤️ szczęście wypisane w spojrzeniu”

„Miłość jest najważniejsza ❤️ przepięknie się Pani prezentuje”

Trudno nie zgodzić się z takimi opiniami. Taki partner to prawdziwy skarb.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry