Gigi Hadid i Zayn Malik z One Direction zostaną rodzicami!

Słowa kluczowe:
ciążaGigi HadidZayn Malik
29 kwietnia 2020
Przez: : MC

Gigi Hadid i Zayn Malik spotykają się od blisko 5 lat. Wielokrotnie się rozstawali, jednak w lutym potwierdzili, że znów są razem. Okazuje się, ze para spodziewa się dziecka! Z relacji wynika, że Gigi jest już w 5. miesiącu ciąży!

Kim jest Gigi Hadid?

Gigi Hadid, a dokładniej Jelena Noura Hadid urodziła się 23 kwietnia 1995 roku. Jest amerykańską modelką pochodzenia palestyńsko-holenderskiego. Od 2013 roku pracuje dla agencji IMG Models. W listopadzie 2014 roku zadebiutowała na liście Top 50 serwisu Models.com. Prężnie rozwija swoją karierę i obecnie jest jedną z najsławniejszych modelek na całym świecie.

Zobacz także: Kylie Jenner jest w ciąży

Gigi Hadid jest w ciąży

Gigi Hadid i Zayn Malik spotykają się już blisko 5 lat. Wielokrotnie się rozstawali i wracali do siebie, jednak w lutym tego roku oficjalnie potwierdzili swój związek. Okazuje się, że światowej sławy modelka i były członek zespołu One Direction zostaną rodzicami!

Z informacji amerykańskiego serwisu TMZ oraz Entertainment Tonight wynika, że Gigi Hadid jest w ciąży. Warto jednak wspomnieć, że sama Gigi jak i Zyan nie skomentowali jeszcze sprawy. Tą informację potwierdzili natomiast ich znajomi, którzy dodali, że modelka jest obecnie w 20. tygodniu ciąży, czyli 5. miesiącu. Jeżeli przypuszczenia są trafne, to mniej więcej w drugiej połowie września Gigi urodzi dziecko! Niestety na ten moment nie ma żadnej informacji na temat płci dziecka.

Warto również wspomnieć, że 23 kwietnia Gigi obchodziła swoje 25. urodziny. Z powodu pandemii koronawirusa nie mogła liczyć na huczne obchodzenie swojego święta, jednak jej partner Zayn zadbał o nią.

Zayn i Gigi mają za sobą burzliwą przeszłość. Poznali się w 2015 roku, a w marcu 2018 już się rozstali. Po szybkim powrocie ponownie zadecydowali, aby się rozejść. Modelka w walentynki oficjalnie potwierdziła, że wróciła do byłego członka One Direction. Z powodu pandemii koronawirusa, para przebywa obecnie w rodzinnej posiadłości Hadidów w Pennsylvanii. Wspólnie spędzają tam kwarantannę.

Gratulujemy! Myślicie, że tym razem para zeszła się na dobre?

źródło: Instagram Gigi Hadid

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz