Gigi Hadid urodziła i pokazała zdjęcie! Znamy płeć dziecka!

24 września 2020
Przez: : M.S.

Znana modelka Gigi Hadid urodziła! Wraz ze swoim partnerem pokazała zdjęcie! Wiemy, jakiej płci jest maleństwo!

Jelena Noura Hadid pochodzi z palestyńsko-holenderskiej rodziny, ale mieszka w USA. Jest jedną z najbardziej popularnych modelek na całym świecie. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już spore sukcesy. Od 2013 roku współpracuje z agencją IMG Models, natomiast w 2014 roku po raz pierwszy pojawiła się na liście Top 50 serwisu Models.com.

Prywatnie Hadid jest dziewczyną jednego z byłych wokalistów One Direction, Zayna Malik. Para tworzy związek od ponad 5 lat i chociaż po drodze zaliczali wzloty i upadki ostatecznie potwierdzili swój związek w lutym tego roku.

Pod koniec kwietnia, amerykańskie serwisy TMZ oraz Entertainment Tonight poinformowały o tym, że Gigi i Zayn spodziewają się dziecka. Chociaż początkowo przyszli rodzice nie odnieśli się do spekulacji, znajomi pary potwierdziła te doniesienia informując, że Hadid jest w 20 tygodniu ciąży.

Od tego czasu modelka wielokrotnie publikowała na swoim Instagramie zdjęcia ukazujące jej ciążowe krągłości. Fani gwiazdy z niecierpliwością czekali na narodziny pierwszego dziecka Gigi i Zayna. O tym, że Hadid urodziła pojawiało się ostatnio mnóstwo fałszywych informacji. Teraz jednak zarówno świeżo upieczona mama jak i tata zamieścili zdjęcia oraz wpisy potwierdzające narodziny dziecka.

Gigi Hadid urodziła i pokazała zdjęcie! Znamy płeć dziecka!

24 września na profilu Instagrama Gigi oraz Zayna pojawiły się zdjęcie dłoni maleństwa oraz wpisy informujące o porodzie Hadid. Przy okazji poinformowali również, że na świat przyszła córeczka!

Nasza córeczka już jest z nami, zdrowa i piękna. Spróbować ująć w słowa to jak się czuję, było teraz niemożliwym zadaniem. Miłość, jaką czuję do tego malutkiego człowieka jest poza moim zrozumieniem. Jestem wdzięczny, że ją znam, jestem dumny, że mogę ją nazwać moją i jestem wdzięczny za życie, które spędzimy razem– przekazał szczęśliwą nowinę Malik.

“Nasza córeczka przyszła na świat w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Jestem taka zakochana” – napisała Hadid.

Pod oboma wpisami pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców.

My również serdecznie gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz