Połącz się z nami

Gilon i El Dursi zostaną rywalkami? Która sprawdzi się lepiej w roli prowadzącej?

News

Gilon i El Dursi zostaną rywalkami? Która sprawdzi się lepiej w roli prowadzącej?

Już niedługo na ekranach stacji TVN7 pojawi się nowy program „Paradise Hotel”, którego prowadzącą została Klaudia El Dursi. Czy Karolina Gilon boi się porównań do starszej koleżanki? To właśnie ona jest gospodynią „Love Island”, który bez wątpienia przypomina formułą nowe show! Gilon i El Dursi zostaną rywalkami?

Zobaczcie, co powiedziała Karolina Gilon w najnowszym wywiadzie. Czy konkurencyjna stacja i jej najnowszy program jest w stanie zagrozić programowi „Love Island”, którego jest prowadzącą?

Karolina Gilon i Klaudia El Dursi szturmem podbiły media i świat polskiego show-biznesu. Obie piane, młode i uzdolnione. Nie trzeba specjalnie przypominać, że obie tez wzięły udział w popularnym programie „Top Model”.

Karolina pierwsze korki przed kamerą stawiała w czwartej edycji „Top Model”. Chociaż nie wygrała show, zdecydowanie dała się zapamiętać jako najbarwniejsza uczestniczka ówczesnej edycji. Po udziale w programie kariera modelki zaczęła nabierać ogromnego przyśpieszenia. Karolina wystąpiła jako aktorka serialu „Miłość na bogato”, a także dostała swój program w stacji TTV „Druga szansa”. Po latach owocnej współpracy ze stacją TVN postanowiła przejść do konkurencyjne stacji Polsat, w której dostała propozycje poprowadzenia programu „Love Island”.

Reality-show, do którego zgłaszali się single, aby przeżyć niesamowitą przygodę i znaleźć miłość, od początku wzbudzał spore kontrowersje. Na antenie nie brakowało akcji oraz gorących scen. Nic zatem dziwnego, że szybko zdobył popularność i już jesienią stacja Polsat pokaże kolejny, drugi sezon.

Gilon i El Dursi zostaną rywalkami?

Dokładnie 24 lutego widzowie będą mogli oglądać kolejny program, który do złudzenia przypominać będzie formułę „Love Island”. Prowadzącą nowe reality-show, które emitowane będzie w stacji TVN7, została uczestniczka ostatniej edycji „Top Model” Klaudia El Dursi.

View this post on Instagram

Bali .. my new home for the next few months.. ☀️

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

W jednym z ostatnich wywiadów, którego Karolina Gilon udzieliła portalowi JastrząbPost, wyznała, co sądzi o tak szybkim rozwoju kariery koleżanki, która tak jak ona pierwsze kroki stawiała w modowym programie.

„Poznałam Klaudię, lubimy się. Życzę jej jak najlepiej i cieszę się, że jej kariera potoczyła się szybciej niż moja. Ona od razu po Top Model dostała program, a ta moja droga była troszeczkę dłuższa. Cieszę się i uważam, że musimy się w tym wszystkim wspierać.”

Czy zatem Karolina boi się porównań do Klaudii El Dursi?

„Jesteśmy totalnie inne. Nie należy nas zupełnie porównywać”

Karolina Gilon zapytana została również o samą formułę „Paradise Hotel”.

„Jestem ciekawa jak będzie wyglądał ten program, jest porównywany do Love Island, chociaż my byliśmy pierwsi, więc teraz oni będą do nas porównywani. Zobaczymy, widz oceni.”

Będzie oglądać „Paradise Hotel”. Myślicie, że zdobędzie taką popularność jak „Love Island”?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry