Połącz się z nami

NIEUCZCIWE zagranie Gimpera w walce o finał „TzG”? PRZEKUPIŁ fanów, internauci OBURZENI!

Rozrywka

NIEUCZCIWE zagranie Gimpera w walce o finał „TzG”? PRZEKUPIŁ fanów, internauci OBURZENI!

Jak już wiadomo, w finale „Tańca z Gwiazdami” zobaczymy Gimpera i Joanne Mazur. Wiele osób jest wręcz oburzonych takim obrotem sprawy, ponieważ to Macademian Girl była faworytką do wielkiego finału. Jak się jednak okazało, Gimper proponował swoim fanom benefity w zamian za oddanie na niego głosu! Co takiego im zaproponował ? Zobaczcie!

Po ostatnim odcinku tanecznego show emocje sięgają zenitu, a to wszystko za sprawą znanego YouTubera. W półfinale odpadła para, która była faworytem nawet do wygrania programu. Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak poprzez głosowanie widzów musieli pogodzić się z porażką. Z decyzji widzów nie są zadowoleni nawet sami jurorzy. Swoje zdanie dosadnie wyraziła również, była żona Krzysztofa Ibisza, o czym pisaliśmy tutaj- LINK.

Teraz okazało się, że Gimper nie uszanował zasady fair-play i w zamian za głosy oferował coś w zamian.

Gimper bez wątpienia ma całą rzeszę swoich fanów, na których może liczyć w każdej sytuacji, a jego wpływ na młodych ludzi najwidoczniej jest ogromny. Na kilka godzin przed półfinałem, zamieścił on na swoim Instastory nagranie, w którym zachęcał ich do wysyłania SMS-ów, a w zamian on, odblokuje dostęp do internetowej grupy „Hajsownicy Gimpera”. Co to oznacza dla jego fanów?

Dzięki dostępowi do grupy będą oni mieli możliwość rozmowy z YouTuberem i wiele różnych dodatkowych opcji jak na przykład publikacja zabawnych filmików, czy tworzenie prostych gier. Jest to dobrze działająca internetowa społeczność, która najwidoczniej zachęcona dostępem do jego grupy spisała się dosłownie na medal!

„Jeżeli zagłosujecie na nas w trakcie odcinka i wyślecie screen potwierdzenia na maila, to możecie otrzymać „unbana” na „Hajsownikach”. Jest to jednorazowa okazja, tak więc gorąco was do tego zachęcam. Jest to taki ukłon od nas dla was, żeby w jakikolwiek sposób wynagrodzić wam to, że jesteście z nami”– powiedział w nagraniu.

Już można usłyszeć głosy, że to, co zrobił Gimper jest małym przekupstwem.

A Wy jak oceniacie jego zachowanie? Też uważacie, że zagrał nieczysto?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry