Połącz się z nami

Globe Soccer Awards: Lewandowski zwycięża! Ronaldo pokonany!

News

Globe Soccer Awards: Lewandowski zwycięża! Ronaldo pokonany!

Globe Soccer Awards: Lewandowski zdobywa kolejna nagrodę w tym roku! Zdecydowanie ten rok należał do polskiego piłkarza!

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Gala Globe Soccer Awards odbywa się od dziesięciu lat, jednak nagroda dla najlepszego piłkarza roku przyznawana jest od 2011 roku. Jako pierwszy tytułem najlepszego piłkarza roku uhonorowany został Cristiano Ronaldo. W kolejnych latach zwycięzcami byli Radamel Falcao i Franck Ribery. W następnym roku nagroda powróciła do Ronalda, jednak rok później odebrał mu ją Lionel Messi. Jednak od czterech lat Ronalda nie miał sobie równych i to on łącznie sześć razy otrzymał statuetkę Globe Soccer Awards.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo będzie miał znowu bliźniaki!

Nagroda Globe Soccer Awards nie jest uhonorowaniem tylko i wyłącznie za osiągnięcia na boisku, ale ma ona charakter również biznesowy i nie jest autoryzowana przez UEFA, FIFA i federacje piłkarskie.

W tym roku w ścisłej trójce nominowanych do nagrody dla najlepszego piłkarza, podobnie jak w przypadku nagrody FIFA, znaleźli się Lionel Messi, Cristiano Ronaldo oraz Robert Lewandowski. Oprócz nich o nagrody w swoich kategoriach walczyli: o miano najlepszej drużyny- Bayern Monachium, Real Madryt oraz Liverpool, najlepszego trenera – Hansi Flick (Bayern), Jurgen Klopp (Liverpool) i Gian Piero Gasperini (Atalanta Bergamo).

Globe Soccer Awards: Lewandowski zwycięża!

Gala Globe Soccer Awards odbyła się w Dubaju. Przed wręczeniem nagrody dla najlepszego piłkarza media spekulowały, że to właśnie Polak zwycięży podczas Globe Soccer Awards. Jak widać nie pomylono się i rzeczywiście to napastnik Bayernu Monachium zgarnął kolejną ważną nagrodę za osiągnięcia piłkarskie. Robert Lewandowski otrzymał nagrodę na gali Globe Soccer Awards! To kolejny ogromny sukces Polaka, który w tym roku nie ma sobie równych! Warto podkreślić, że polski piłkarz, po sześciu latach nieprzerwanych zwycięstw Cristiano Ronaldo, pozbawił Portugalczyka siódmego zwycięstwa z kolei!

To ogromny sukces naszego piłkarza! Jesteśmy ogromnie dumni! Serdecznie gratulujemy Robertowi oraz życzymy kolejnych sukcesów w Nowym Roku!

Zobacz: Lewandowski piłkarzem roku Globe Soccer Awards? Nie ma wątpliwości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry