Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spodziewają się bliźniąt! Piłkarz pokazał zdjęcie!

28 października 2021
Przez: : M.J

Cristiano Ronaldo na swoim Instagramie ogłosił szczęśliwą nowinę. Piłkarz i jego ukochana Georgina Rodriguez już niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami i to bliźniaków! Zobaczcie zdjęcie!

Cristiano Ronaldo rodzina

Piłkarz jest obecnie tatą czwórki dzieci. Nie da się ukryć, że narodziny pierwszej trójki pociech Ronaldo nadal są owiane tajemnicą. Pierwszy syn, Cristiano Ronaldo Junior przyszedł na świat 17 czerwca 2010 roku. Kolejno na świecie pojawiły się bliźniaki-Mateo Ronaldo oraz Eva Maria (8 czerwca 2017 roku). Trójkę pociech piłkarza urodziły matki zastępcze, które według informacji pojawiających się w sieci pochodzą ze Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także: Cristiano zdobył się na piękny gest w stronę Lewandowskiego!

Następnie piłkarz związał się z Georginą Rodriguez, która jest od niego młodsza o 10 lat. Niedługo po narodzinach bliźniaków okazało się, że partnerka Cristiano również jest w ciąży. Ich pierwsza wspólna pociecha Alana Martina przyszła na świat 12 listopada 2017 roku.

Cristiano Ronaldo z dziećmi.
Ronaldo z czwórką swoich pociech.

Nie jest tajemnicą, że jeden z najlepszych piłkarzy od zawsze chciał mieć duża rodziną i w niejednym z wywiadów podkreślał, że jego celem jest mieć siedmioro dzieci. Teraz wiele wskazuje na to, że marzenia piłkarza mogą faktycznie się spełnić, bo do i tak już sporej gromadki niebawem dołączą kolejne dwie pociechy!

Cristiano Ronaldo będzie ojcem

Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie z jego ukochaną. Widzimy na nim również dwa zdjęcia USG, a w opisie Cristiano poinformował, że już niebawem wraz z Georginą powitają na świecie kolejne bliźniaki:

“Z przyjemnością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków👶🏻👶🏻. Nasze serca są pełne miłości – nie możemy się doczekać spotkania z Wami ❤️🏠”

Pod postem Cristiano momentalnie pojawiły się tysiące gratulacji od fanów z całego świata. Coś nam podpowiada, że nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego słowa.

Gratulujemy!

Źródło: Instagram Cristiano Ronaldo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej