Połącz się z nami

Godlewska stworzyła własną markę ubrań? Będziecie mocno zaskoczeni!

Z życia gwiazd

Godlewska stworzyła własną markę ubrań? Będziecie mocno zaskoczeni!

Małgorzata opublikowała dziś na swoim Instagramie nie lada wiadomość. Zamiast odważnych zdjęć, na których eksponuje swoje ciało opublikowała zaskakujące ujęcia zapowiadające autorską markę ciuchów. Zobaczcie, o czym mowa. Godlewska stworzyła własną markę ubrań?

Małgorzata Godlewska to jedna z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Mało kto nie kojarzy Małgorzaty oraz jej siostry Moniki, które przez długi czas tworzyły tak kontrowersyjny duet. Siostry Godlewskie znalazły pomysł na siebie w świecie muzyki. Postanowiły założyć kanał na Youtubie, gdzie udostępniały wspólne covery znanych przebojów. By wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie ludzi często decydowały się na bardzo kontrowersyjne występy. Oprócz dobranego repertuaru, którzy wzbudzał ogromną burzę w sieci, siostry wybierały odważne stylizacje, które odsłaniały ich kobiece walory. W pewnym momencie drogi Godlewskich rozeszły się, a karierę muzyczną kontynuuje jedna z nich – Małgorzata.

Małgorzata słynie również z innej aktywności w sieci. Na swoim Instagramie, który obserwuje 175 tysięcy fanów publikuje badzo odważne zdjęcia. Celebrytka zazwyczaj stawia na kontrowersyjne sesje fotograficzne wykonane w bieliźnie lub bez. Każde ze zdjęć wywołuje nie lada zamieszanie w komentarzach. Oprócz ogromnego hejtu, z którym musi mierzyć się praktycznie za każdym razem Małgorzata posiada ogromne grono fanów, którzy stoją za nią murem.

Dziś, ku zaskoczeniu wielu osób na Instagramie Małgorzaty nie pojawiło się kolejne odważne ujęcie, na którym eksponuje swoje ciało a informacja o założeniu marki odzieżowej!

Godlewska stworzyła własną markę ubrań?

„Kochani ❤️, ostatnio rzadko publikuję, jestem winna Wam wyjaśnienia! 🙆

W sekrecie i ścisłej tajemnicy pracowałam nad moją pierwszą marką odzieżową! 🎉 Chciałam stworzyć coś dla mini-lanserów, coś a’la Lemiss Julki Wieniawy 🧸🩱” – zaczęła wpis

Oczywiście, post Małgorzaty należy potraktować humorystycznie. Celebrytka pozuje w kombinezonie ochronnym, który prezentuje z nie lada zaangażowaniem:

„Przedstawiam Wam 🛸„KOSMO”🚀(od kosmosu, ale może być również, że otwarta na świat)

Odzież w której warto się sweet focić do internetów 📸, pokazać na miejskim spacerze, ale można również trzepnąć kilka spontanicznych asan do zdjęcia lub pomedytować🧘! Po prostu coś wygodnego w covidowym🦠 stylu!

Przed Wami mój pierwszy projekt w pełnym rynsztunku! 🧨🎁

– Jest super wygodnie, strój nie krępuje ruchów i daje naprawdę nowoczesny look!
– Już w pierwszych sekundach po założeniu czujecie się doskonale, jakby ktoś Was podduszał! Mrauuu! 😷
– Miłośnicy egzotycznych podróży z zadowoleniem zauważą, że po kilkunastu minutach w środku wytwarza się uroczy mikroklimat w stylu ZANZIBAR 🏝️
– Obniżona saturacja bezpośrednio po zdjęciu będzie tu tylko dodatkowym atutem!

Ale to nie wszystko! 🚀
Do każdego egzemplarza dodaję buteleczkę perfum w poręcznych litrowych flakonikach! 🍾 Perfumy zostały stworzone na bazie spirytusu spożywczego z jakimś tam dodatkiem🍸. Prób ze spirytusem medycznym niestety nikt nie przeżył ☹

To co? Kto leci w KOSMOS z KOSMO?🚀
Jutro będę szukać pierwszych influencerów do testów!❤️
Zainteresowani?💋”

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/

Godlewska stworzyła własną markę ubrań?

Internautom bardzo spodobał się zabawny post Godlewskiej. Posypało się wiele pozytywnych komentarzy:

„Akurat ten post jest serio mega fajny 😏❤️”

„Dobra robota naprawdę 🙂 tym o to postem utarlas noska tym co myślą że Ty nic w życiu ciekawego nie robisz tylko siedzisz i myślisz jakby tu innych zdenerwować. Ja uważam że służba medyczna objawia się w dzisiejszych czasach wielkim heroizmem . Więc brawa dla Ciebie 👏”

„Gosia mistrzunio! 😍🔥💖👑”

„😂😂 genialne”

„I to jest Gosia którą uwielbiam 😍😍😍”

Chcielibyście, żeby Godlewska na poważnie stworzyła autorską markę ubrań?

Zobaczcie również: Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski! Wygłosiła zaskakującą przemowę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry