Połącz się z nami

Godlewska w figlarnym fartuszku! Świątecznie i odważnie!

Moda i uroda

Godlewska w figlarnym fartuszku! Świątecznie i odważnie!

Małgorzata postanowiła podkręcić świąteczny klimat, jednak zrobiła to w swoim stylu. Na profilu w mediach społecznościowych opublikowała bardzo odważne zdjęcia. Zobaczcie te gorące ujęcia! Godlewska w figlarnym fartuszku! Świątecznie i odważnie!

Małgorzata Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. Co bądź publikuje na swoim Instagramie odważne ujęcia, które rozgrzewają atmosferę. Obserwatorzy jej Instagrama mieli możliwość widzieć już zdjęcia celebrytki, na których przybierała nie tylko bardzo kontrowersyjne pozy, ale i pozowała w niezwykle zmysłowych stylizacjach, bądź całkowicie bez nich. Obecnie jej profil obserwuje 174 tysiące fanów, a grono to ciągle się powiększa.

Ostatnio Małgorzata zdziwiła wszystkich, gdy na swoim profilu na Instagramie zakomunikowała, że stworzyła autorską markę ubrań podążając śladami m.in. Julii Wieniawy:


„Kochani ❤️, ostatnio rzadko publikuję, jestem winna Wam wyjaśnienia! 🙆

W sekrecie i ścisłej tajemnicy pracowałam nad moją pierwszą marką odzieżową! 🎉 Chciałam stworzyć coś dla mini-lanserów, coś a’la Lemiss Julki Wieniawy 🧸🩱”– zaczęła wpis

Okazało się, wówczas, że post Godlewskiej trzeba potraktować z wielkim humorem. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Godlewska stworzyła własną markę ubrań? Będziecie mocno zaskoczeni!

Godlewska w figlarnym fartuszku!

Z racji zbliżającego się Bożego Narodzenia Małgorzata postanowiła nadać swojemu profilowi na Instagramie świątecznego klimatu. Nie byłaby sobą gdyby nie zrobiła tego w swoim, kontrowersyjnym stylu.

Godlewska opublikowała zdjęcia w samym świątecznym fartuszku, który okrywa jej ciało i jak zwykle wywołała prawdziwe poruszenie na swoim Instagramie:

„Myśle, że trochę świątecznego nastroju nam nie zaszkodzi 🤪🎄”

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/

Co na to fani? Ich reakcje są mocno podzielone:

„Przykre jest to żeby zwrócić uwagę to muszi świecić d**ą 😰…”

„Ladne cialo 👌 ale przesada. To nie strona por**. Ale kto jak uważa.”

„Piękności 😈😍💕”

„Piękna figura😍”

A Wy, co uważacie o świątecznej sesji Małgorzaty Godlewskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry