Połącz się z nami

Godlewska w prześwitującej bieliźnie kusi biustem! Poszła o krok dalej?

Małgorzata Godlewska

Moda i uroda

Godlewska w prześwitującej bieliźnie kusi biustem! Poszła o krok dalej?

Małgorzata Godlewska nie bez powodu uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osobowości w świecie show-biznesu. Nagość nie jest dla niej tematem tabu, co po raz kolejny udowodniła! Zobaczcie! Godlewska w prześwitującej bieliźnie kusi biustem!

Małgorzata Godlewska zyskała ogromną rozpoznawalność i rozgłos dzięki nagraniom znanych coverów, a następnie publikowaniu ich w sieci, na swoim kanale, na Youtubie. Małgorzata nie byłaby sobą, gdyby nie decydowała się przy tym na odważne stylizacje, na których odsłania sporo ciała. Jej nagraniom towarzyszy za każdym razem bardzo ekspresyjna mimika i gestykulacje. Wielu internautów uważa, że jej filmiki są niezwykle odważne, a sama Małgorzata swoim zachowaniem zasługuje na miano jednej z najbardziej kontrowersyjnych osób w świecie polskiego show-biznesu.

Oliwy do ognia dodają jej zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Instagram Małgorzaty, to zbiór odważnych i niezwykle zwracających na siebie uwagę fotografii. Dzieje się tak przez nagość i jej odważne pozy, które przybiera praktycznie na każdym zdjęciu. Małgorzata dodatkowo stawia na mocny makijaż, który podkreśla jej urodę i stylizacje, które przez wielu uznawane są za zbyt ordynarne do pokazywania w mediach.

Ostatnio informowaliśmy Was o Małgorzacie, kiedy po raz kolejny pokazała się w bardzo odważnej stylizacji. Zdjęcia te należą do tych najodważniejszych – zobaczcie TUTAJ!

Godlewska w prześwitującej bieliźnie kusi biustem!

Dziś na profilu kobiety pojawiło się kolejne, mocne ujęcie. Małgorzata jak zwykle pozuje ubrana jedynie w koronkową bieliznę. Stylizacja ta prezentuje jej nagie, sztuczne piersi, które najbardziej przykuwają uwagę na załączonej fotografii. Do tego, jak zwykle pokusiła się na mocny makijaż i bardzo dwuznaczny opis do zdjęcia:

„Czasem czuję się jak Alicja w Krainie Czarów ♦️🐰🃏. Tylko się potknę 🎲 a wszyscy zaczynają biegać jak z poderżniętym gardłem🎭.
Bajkowa atmosfera 😂”

Fotografia ta podzieliła internautów. Jedni sprzeciwiają się tak odważnym zdjęciom w sieci. Inni natomiast twierdzą przeciwnie:

„Po co wstawiać takie zdjęcia w internet? Jeżeli robisz sobie takie zdjęcia zachowaj je dla siebie a nie pokazujesz światu. Jedna wielka masakra..”

„A mnie się tym razem podoba..”

A Wy, po której stronie stoicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry