Połącz się z nami

Godlewska w stringach pokazała sporo ciała! Fani: „Czy zbliża się koniec świata?”

Małgorzata Godlewska

Moda i uroda

Godlewska w stringach pokazała sporo ciała! Fani: „Czy zbliża się koniec świata?”

Małgorzata Godlewska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w naszym kraju. Co ciekawsze, kiedy tylko szum wokół jej osoby cichnie, celebrytka dodaje szokujące zdjęcie czy nagranie, które wywołuje medialną burzę! Zobaczcie kolejne z nich! Godlewska w stringach pokazała sporo ciała!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B46_Fv8AMrHEVvMBtuWtRxajisA_GjNrrlElbo0/

Małgorzata to jedna z sióstr Godlewskich. Zasłynęła dzięki występom na Youtubie, na których pokazuje swoje nagrania muzyczne znanych coverów. Małgorzacie towarzyszy przy tym bardzo charakterystyczna mimika i ekspresyjne gesty, co praktycznie powtarza się w każdym nagraniu. Dodatkowo, celebrytka nie zapominała o kontrowersyjnych ubraniach. Zazwyczaj decydowała się na krótkie spódniczki bądź spodenki, które odsłaniały jej nogi oraz głębokie dekolty eksponujące sztuczny biust.

Małgorzata jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, który obecnie obserwuje 190 tysięcy. Zdjęcia Małgorzaty różnią się od innych celebrytów. Najchętniej pozuje ona w skąpych ciuchach, bądź i bez nich pokazując swoje nagie ciało. Celebrytka robi do tego odważne pozy, które wywołują niemałe poruszenie w sieci. Godlewska często decyduje się również na bardzo dwuznaczne opisy do zdjęć, obok których ciężko przejść obojętnie – tak stało się i tym razem!

Godlewska w stringach pokazała sporo ciała!

Małgorzata prezentuje się w białych stringach, krótkim topie z tęczowym sercem i długich, skórzanych, czerwonych kozakach. Na pierwszym zdjęciu pozuje w rozkroku, na drugim i trzecim klęczy na ziemi paląc papierosa. Zdjęcia podpisała:

„Kochani, miłujcie się! 🇵🇱💗🏳️‍🌈⠀
Naprawdę, nie ma żadnego znaczenia co kto lubi lizać 👅 i jak chce przy tym wyglądać. 😍 Nie pozwólcie aby Wasze myślenie przysłonił ostry cień mgły. 🌬️⠀
Dziś obchodzimy międzynarodowy dzień walki z homofobią🧨, transfobią🧨 i bifobią🧨. Jakie kazanie wygłosiłby nam dziś Jezus? ❤️”

Internauci wywołali prawdziwą lawinę komentarzy. Jak zwykle, zdania są bardzo podzielone:

„Czy zbliża się koniec świata?”

„Masakra”

„śmiać mi się chce”

„Jestes the best. Uwielbiam👍❤️”

„Jesteś super Małgosiu 💪❤️”

„Świetna figura😍😍”

Co uważacie o kolejnym, niezwykle kontrowersyjnym zdjęciu Małgorzaty Godlewskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry