„Gogglebox” Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Dominik Abus. Możecie się zdziwić

17 kwietnia 2021
Przez: : W.M.

Jeden z uczestników popularnego programu TTV pokazał swoje stare zdjęcie. Jak wyglądał kiedyś Dominik Abus? To zdecydowanie warto zobaczyć.

Gogglebox. Przed telewizorem

Pierwszy polski sezon programu Gogglebox. Przed telewizorem zadebiutował w polskiej telewizji w 2014 roku. Reality-show, w którym grupy uczestników komentują najbardziej popularne programy, seriale, filmy czy wydarzenia sportowe, w krótkim czasie stał się jednym z najchętniej oglądanych formatów stacji TTV. Nic dziwnego, że program ten doczekał się już tylu edycji. Pod koniec lutego 2021 roku rozpoczęła się emisja 14. sezonu Gogglebox, który jak zwykle przyciąga przed ekrany wielu widzów.

Zobacz także: Mateusz Borkowskiego z „Gogglebox” przeszedł niewiarygodną metamorfozę!

Warto zwrócić uwagę, że wielu bohaterów programu, których od kilku sezonów oglądać możemy na ekranach, sukcesywnie podbija także polski show-biznes. Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska czy Agnieszka Kotońska bardzo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, na których zgromadziły pokaźną ilość followersów.

Jak wyglądał kiedyś Dominik Abus?

Jednym z najbardziej lubianych uczestników programu Gogglebox jest także Dominik Abus, który dołączył do obsady reality-show już w trzecim sezonie. W duecie z Krzysztofem Radzikowskim udowadniają, że mają ogromne poczucie humoru. Nic dziwnego, że widzowie nie wyobrażają sobie nowych odcinków bez nich.

Dominik Abus, który poza udziałem w popularnym show stacji TTV, prowadzi także własną firmę, nie zapomina o swoich fanach. Jego profil w mediach społecznościowych śledzi już ponad 283 tys. obserwatorów. Dominik chętnie dzieli się z internautami wieloma zdjęciami, a jedno z ostatnich, które opublikował w sieci, wzbudziło ogromne zainteresowanie. Abus pokazał, jak wyglądał ponad 20 lat temu!

„Rok 1999 Miałem wtedy 20lat.🙂5 zł w kieszeni,ale Fura musiała być zawsze. BMW 5 e34 To był wtedy prawdziwy sztos✋Piękne czasy” – podpisał stare zdjęcie Abus

Obserwatorzy Dominika ochoczo komentowali jego stare zdjęcie.

„Nic się nie zmieniłeś, tylko włosów ubyło”

„Prawdziwy gangster lat 90 🙂 pozdrawiam”

„Widać w formie byłeś już”

„Noga była konkretna”

Poznajecie Dominika na jego starym zdjęciu? Bardzo się zmienił?

źródło: Instagram Dominika Abusa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz