Połącz się z nami

Gorący filmik Moniki i Pawła z „Love Island”! „Szczerze? Dla mnie to niesmaczne…”

gorący filmik moniki i pawła

Z życia gwiazd

Gorący filmik Moniki i Pawła z „Love Island”! „Szczerze? Dla mnie to niesmaczne…”

Jedyna para, której miłość przetrwała po zakończeniu udziału w Wyspie Miłości, podzieliła się z internautami prywatnym nagraniem. Gorący filmik Moniki i Pawła z „Love Island”!

Namiętne nagranie, na którym zakochani nie szczędzili sobie czułości, nie wszystkim przypadło do gustu. Obserwatorzy byłych gwiazd reality-show nie kryli swojego zgorszenia.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski to uczestnicy pierwszego polskiego sezonu „Love Island. Wyspa miłości”. Byli wyspiarze poznali się na planie reality-show i spędzili ze sobą wiele dni w hiszpańskiej willi. Początkowo zarówno Monika, jak i Paweł interesowali się innymi islandersami, ale ostatecznie opuścili „Love Island” jako para. Decyzj,ę o tym, że musieli pożegnać się z programem, podjęli inny wyspiarze, którzy zgodnie stwierdzili, że Kozakiewicz i Tyburski mają najmniejsze szanse na miłość. Para nie zgadzała się z tą decyzją i szybko udowodniła pozostałym uczestnikom, że byli w wielkim błędzie.

Monika i Paweł zakończyli swoją przygodę z programem dokładnie rok temu i obecnie są jedyną parą, której uczucie przetrwało. Niedawno zwycięzcy pierwszego sezonu Sylwia i Mikołaj, którzy aktualnie biorą udział w 11 edycji „Tańca z Gwiazdami”, niespodziewanie potwierdzili swoje rozstanie.

Gorący filmik Moniki i Pawła z „Love Island”!

Monika i Paweł od roku cieszą się swoją miłością. Zakochani postanowili świętować pierwszą rocznicę swojego związku i udali się do Hiszpanii, gdzie narodziło się ich uczucie. Od kilku dni byli uczestnicy reality-show chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorom licznymi zdjęciami i relacjami z upalnego południa Europy. Ostatni filmik, jaki zamieścili w sieci, spotkał się z bardzo żywym zainteresowaniem internautów. Zobaczcie sami.

View this post on Instagram

My head is a jungle, jungle 🌴🌵

A post shared by Monika Kozakiewicz (@moniakej) on

Namiętny i zmysłowy film, na którym zakochani nie szczędzili sobie czułości i pocałunków, nie wszystkim internautom przypadł do gustu. Spora część obserwatorów zarzuciła Monice i Pawłowi między innymi brak wstydu.

„Szczerze? Dla mnie to niesmaczne…”

Brak wstydu, brak klasy….”

„Obleśne 🤮 niestety ale prawdziwe uczucie nie potrzebuje takiego lansu”

Na szczęście Monika i Paweł mogli też liczyć na miłe komentarze zachwyconych fanów. A jak Wam podoba się gorący filmik Moniki i Pawła?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry