Połącz się z nami

Górniak topless na najnowszym filmiku! Kusi bez makijażu i w potarganych włosach!

Moda i uroda

Górniak topless na najnowszym filmiku! Kusi bez makijażu i w potarganych włosach!

Edyta Górniak pokusiła się o dodanie na swoim profilu w mediach społecznościowych filmiku, na którym możemy zobaczyć ją w bardzo naturalnym wydaniu. Artystka po raz kolejny udowodniła, że naturalny look sam się obroni! Zobaczcie! Górniak topless na najnowszym filmiku!

Górniak już od wielu lat jest na polskiej scenie muzycznej i cały czas zaskakuje swoich fanów coraz to nowszymi pomysłami. Na uwagę na pewno zasługuje jej konto w mediach społecznościowych, które na ten moment obserwuje ponad 400 tysięcy internautów. To właśnie tam Edyta pokazuje zdjęcia ze swoich rajskich podróży, tras koncertowych czy prywatne zdjęcia ze swoim ukochanym synem Allanem.

Jakiś czas temu artystka zaprezentowała nam się również w programie stacji TVN My Way. To właśnie tam przed kamerami dążyła do zdobycia upragnionego prawa jazdy.

View this post on Instagram

Uwolniona #edytagorniak

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Jednak z okazji Walentynek gwiazda zdecydowała się opublikować na swoim Instagramie krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć ją topless. Zobaczcie, jak wygląda Górniak bez makijażu i bez perfekcyjnej fryzury zażywając porannej kąpieli w oceanie! Zaznaczmy również, że to właśnie w Los Angeles aktualnie przebywa Edyta, która ładuje baterie przed kolejnymi projektami!

Górniak topless na najnowszym filmiku!

Pomimo tego, że piosenkarka w tym roku skończy 48 lat, to niejedna dwudziestolatka może jej pozazdrościć nie tylko wyjątkowej urody, ale również perfekcyjnej figury. Najwyraźniej Edyta doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Teraz po raz kolejny postanowiła pokazać nam je na poniższym filmiku, który podpisała krótko:

„Happy Valentine’s Day ❤️… „

Pod jej postem możemy przeczytać wiele komentarzy od internautów. Jak możemy zobaczyć, są oni zachwyceni najnowszym filmikiem Edyty Górniak i nie szczędzą jej komplementów:

„Jak nastolatka ❤️ jakby czas stanął w miejscu!”

„Najpiękniejsza! ♥️ Nie wiem jak to robisz, ale za każdym razem zachwycasz coraz bardziej 🔥”

„Najpiękniej wyglądasz właśnie tak … Nieumalowana, z rozczepanymi włosami. Jesteś piękna”

Jak podoba Wam się Edyta w tak naturalnej wersji? Też uważacie, że nie wygląda na swój wiek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry