Kim jest nowy uczestnik ,,Farmy’’ – Jakub Zimowski? Brał już udział w innych programach telewizyjnych!

18 stycznia 2022
Przez: : KS

Jakub Zimowska dołączy do grona uczestników programu Farma, który swoją premierę miał 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Okazuje się, że na swoim koncie ma już występy w innych produkcjach telewizyjnych, z których mogą kojarzyć go telewidzowie. Sprawdźmy, co konkretnie wiadomo na jego temat!

Jakub Zimowski: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że Zima urodził się w 1984 roku, w związku z tym na chwilę obecną ma 37 lat. Pochodzi z Warszawy, a zawód w kierunku którego się uczył to mechanika i budowa maszyn. Popularny Zima, jest wielkim pasjonatem muzyki i aktorstwa.

Zimowski wraz ze swoim zespołem muzycznym miał przyjemność wystąpić na jednym z festiwali Woodstook. Oprócz tego, na imprezie tego samego typu wcielił się także w rolę prowadzącego. Ponadto, na swoim koncie ma również role w różnych serialach telewizyjnych. Mimo, że zazwyczaj są one drugoplanowe, miał okazję poznać wiele gwiazd polskiego kina. Między innymi, byli to Joanna Opozda, Antoni Królikowski czy Dariusz Wieteska.

Kuba Zimowski farma
Kuba Zimowski

Zobacz także: Co wiemy o Szymonie Karasiu z Farmy?

Jakub Zimowski: Farma

Do tej pory Zimowski swoich sił próbował między innymi wraz z zespołem Hope w programie Must Be The Music. Co więcej, razem udało im się dotrzeć nawet do finału 10. edycji muzycznego show Polsatu.

Ponadto, Zima wziął udział w jednym z odcinków programu Milionerzy. Niestety, nie udało mu się dotrzeć do pytania o tytułowy milion, a z produkcja TVN pożegnał się na jednym z pierwszych pytań.

Już niebawem widzowie nowego programu Farma będą mogli oglądać Zimowskiego właśnie w takich okolicznościach. Do grona pozostałych uczestników dołączy w drugim odcinku pierwszej serii produkcji.

https://www.instagram.com/p/CGLfMorh3Dl/

Jakub Zimowski: Instagram

Uczestnik programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zima_winter. Jesteśmy pewni, że liczba jego odbiorców szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz