Połącz się z nami

Gotowicka w koronkowej bieliźnie. 19-latka nie wstydzi się sporo odsłonić!

gotowicka w koronkowej bieliźnie

Moda i uroda

Gotowicka w koronkowej bieliźnie. 19-latka nie wstydzi się sporo odsłonić!

Uczestniczka drugiej edycji reality-show wie, jak rozgrzać do czerwoności swoich obserwatorów. Gotowicka w koronkowej bieliźnie.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia, które opublikowała na swoim profilu Ada. Nic dziwnego, że internauci zachwycili się tym widokiem.

Ponad miesiąc temu odbył się finał bijącego rekordy popularności programu „Love Island. Wyspa miłości”. Po sześciu tygodniach emisji widzowie poznali zwycięzców drugiej edycji show, którymi okazali się Julia Nowakowska oraz Dominik Grot. Para poza nagrodą pieniężną zdobyła coś znacznie cenniejszego, czym jest oczywiście miłość.

Jedną z uczestniczek, która zgłosiła się do reality-show „Love Island”, była także Ada Gotowicka. Atrakcyjna blondynka była najmłodszą isladerką, która w popularnym show Polsatu poza przygodą, szukała także uczucia. Ada była w parze między innymi z Mikołajem, Dominikiem i Kamilem, ale ostatecznie z żadnym z nich nie połączyło ją coś więcej. Podczas trwania programu Gotowicka podjęła decyzje, która zaskoczyła zarówno widzów, jak i pozostałych wyspiarzy. Ada zdecydowała się zrezygnować z dalszego udziału w „Love Island”, argumentując to tym, że przed kamerami nie pozna już drugiej połówki. Ostatecznie Ada odnalazła swojego wybranka. Co więcej, 19-latka związała się z uczestnikiem pierwszej edycji „Wyspy Miłości”. Więcej o tym przeczytasz tutaj: Ada z „Love Island” ma już nowego chłopaka! Znacie go dobrze z pierwszej edycji reality-show!

Gotowicka w koronkowej bieliźnie

Chociaż przygoda Ady w programie dobiegła końca, 19-latka nie daje o sobie zapomnieć. Była gwiazda reality-show bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który obserwuje już ponad 43 tys. internautów. Ada chętnie odpowiada na pytania swoich followersów i publikuje wiele zdjęć. Ostatnie szczególnie zwróciły uwagę internautów, gdyż Gotowicka pokazała się w koronkowej bieliźnie. Koniecznie zobaczcie.

Nic dziwnego, że obserwatorzy Ady zachwycili się odważnymi zdjęciami 19-latki. Pod fotkami Gotowckiej w bieliźnie nie zabrakło komplementów od internautów.

„Przepięknie wyglądasz”

„Anioł Nie Kobieta”

„Ada jak zawsze zachwycasz”

My zdecydowanie zgadzamy się z opinią internautów. A jak Wam podobają się gorące zdjęcia Ady w koronkowej bieliźnie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry