Grażyna Wolszczak doczepiła włosy – zmiana zdecydowanie na plus!

11 maja 2021
Przez: : MC

Grażyna Wolszczak przeszła metamorfozę! Zdecydowała się na nową fryzurę, w tym zmianę koloru i doczepy… warte krocie! Trzeba przyznać, że prezentuje się znakomicie. Zobaczcie, jak wyglądała przed i po wizycie u fryzjera!

Kim jest Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak to utalentowana aktorka filmowa, teatralna i serialowa, a lista produkcji, w których wzięła udział jest imponująco długa. Dała się bliżej poznać widzom m.in. dzięki roli w serialu Na Wspólnej. Ponadto aktorka wzięła udział w licznych programach telewizyjnych, takich jak Taniec z gwiazdami, Mamy cię czy Śpiewające fortepiany.

Zobacz także: Grażyna Wolszczak o powikłaniach po koronawirusie

Wielka metamorfoza

Nie da się ukryć, że 62-letnia aktorka może pochwalić się promiennym wizerunkiem. Jak sama przyznaje, swoją urodę zawdzięcza genom, medytacji, diecie jak i zabiegom. Niestety w ostatnim czasie Grażyna zaczęła zmagać się z powikłaniami po koronawirusie, a konkretniej wypadaniem włosów. Jak sama przyznała, próbowała ratować swoją fryzurę na wiele sposobów:

“Walczyłam dzielnie z pocovidowym wypadaniem włosów: seria mezoterapii, suplementy, wcierki przeróżne. Nie wyłysiałem więc do zera, włosy przestały wypadać uff, nowe rosną, ale mają dopiero 2 cm…” – zdradziła aktorka.

W związku z tym, Grażyna zdecydowała się na doczepienie naturalnych włosów Słowianek pochodzenia syberyjskiego. Co ciekawe, jeden zestaw pasm to koszt 950 zł, natomiast zwykle stosuje się aż dwa opakowania. Oprócz zagęszczenia aktorka postawiła także na diametralną zmianę koloru. Zobaczcie, jak wygląda przed i po metamorfozie:

Grażyna Wolszczak w nowej fryzurze

Zmianę aktorki skomentowała m.in. stylistka Monika Burtyn:

“Moim zdaniem 62-letnia Grażyna Wolszczak, aktorka, wygląda zjawiskowo. Świetnie! to jest moim zdaniem dobry kierunek medycyny estetycznej. Dodający świeżości. Witalności, zatrzymujący czas. Ale bez dobrej pielęgnacji i zdrowego stylu życia niestety medycyna estetyczna nie da rady! Koniecznie to proszę wziąć pod uwagę. A zabiegi z ogromną rozwagą tylko u najlepszych specjalistów. Nie po taniości i u byle kogo”

A jak Wam podoba się efekt?

źródło: Instagram Bartekjanuszhair, Grazyna.wolszczak_official

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej