Połącz się z nami

Gromee: [wiek, kariera, piosenki, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Gromee: [wiek, kariera, piosenki, żona, Instagram]

Gromee to polski producent muzyczny i DJ, który na przestrzeni lat zdobył dużą popularność wśród fanów głównie muzyki klubowej. Na swoim koncie ma występy na krajowych, a także międzynarodowych festiwalach muzycznych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego kariery oraz życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Gromee: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że pełne imię i nazwisko artysty brzmi Andrzej Gromala. Wiadomo także, że urodził się 14 grudnia 1978 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 42 lata. Pochodzi z Krakowa i jak już wiadomo jest jednym z przedstawicieli polskiej branży muzycznej. Zajmuje się nie tylko produkcją muzyczną, ale także jest DJ-em, remikserem, autorem tekstów oraz co ciekawe, był założycielem Radia Region, które z czasem przekształciło się w Radio RMF Maxxx.

Zobacz także: Co wiemy o Beacie Kozidrak?

Gromee: kariera

Niewątpliwie, jednym z większych sukcesów, którymi dotychczas może pochwalić się Gromala było reprezentowanie Polski podczas jednego z konkursów Eurowizji. Oprócz tego, w trakcie trwania kariery miał okazję współpracować nie tylko z polskimi gwiazdami takimi jak: Golec uOrkiestra, Ania Dąbrowska i Edyta Górniak, ale także muzykami zza granicy. Największe hity jego autorstwa to bez dwóch zdań: Powiedz mi, Without You, One Last Time oraz Light Me Up. Mężczyzna często pojawia się na koncertach festiwalowych organizowanych w Polsce oraz zagranicą.

Gromee to jedna z najbarwniejszych gwiazd polskiej branży muzycznej.

Gromee: żona

Okazuje się, że w życiu prywatnym w 2018 roku wziął ślub z wokalistką Sarą Chmiel znaną między innymi z zespołu Łzy, w którym zastąpiła Annę Wyszkoni. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci. Razem wychowują syna Franciszka oraz córkę Helenę. Zdarza się, że na swoich social mediach publikują zdjęcia, na których pokazują się całą rodziną.

Gromee: Instagram

Muzyk prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @gromeeofficial. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 42,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry