Gwiazda “19+” wzięła ślub! Zaprezentowała się w zjawiskowej sukni ślubnej!

15 września 2021
Przez: : M.J

Kolejna bohaterka serialu 19+ stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem sakramentalne “tak” powiedziała Anna Zuch, czyli serialowa Lena. W sieci pokazała zdjęcia z uroczystości. My zwróciliśmy uwagę na suknię ślubną, w której panna młoda wyglądała obłędnie! Zobaczcie!

Serial 19+

Polski serial paradokumentalno-fabularny leci na naszych ekranach od 2016 roku. Opowiada o absolwentach klasy maturalnej, którzy wkraczają w dorosłe życie. Dzięki tej produkcji poznaliśmy mnóstwo utalentowanych młodych ludzi, którzy zdobyli serca widzów. Jedną z aktorek, która od samego początku występuje w produkcji stacji TVN jest Anna Zuch wcielająca się w rolę Leny Gawrońskiej.

Jak się okazuje, Ania kilka dni temu stanęła na ślubnym kobiercu. Zdjęciami z tego wydarzenia pochwaliła się na swoim Instagramie. Musimy przyznać, że tego dnia wyglądała olśniewająco, a pierwsze co rzuca się w oczy, to jej zachwycająca kreacja ślubna. 

Anna Zuch z 19+ wzięła ślub

Ania wyszła za mąż kilka dni temu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała kilka fotek z mężem i jak przyznała, nie mogła się już doczekać, aż powie sakramentalne “tak”, ponieważ na uroczystość czekała 2 lata.

“Oswajam się z tą myślą od kilku dni i muszę przyznać, że nazywanie Michała mężem jest dla mnie cały czas bardzo ekscytujące ❤️ Jest mi smutno, że to cała impreza, to wydarzenie tak szybko minęło, a czekałam na to 2 lata 😅 […]

Serialowa Lenka tego dnia zaprezentowała się w w białej, haftowanej sukni z długim trenem. Na jej głowie pojawił się diadem z welonem. Pięknie upięte włosy i delikatny makijaż dopełniły całości. My nie możemy oderwać oczu od panny młodej.

Anna Zuch z serialu 19+.
Serialowa Lenka z 19+ zachwyciła suknią ślubną.

Dodajmy, że Ania jest już kolejna gwiazdą z serialu 19+, która stanęła na ślubnym kobiercu. Ten moment mają już za sobą Małgorzata Heretyk (serialowa Melania) i Ernest Musiał (serialowy Arkadiusz). 

Zobacz także: Jak wyglądała Małgorzata Heretyk na swoim ślubie? WOW!

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze młodej wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Jak podoba Wam się suknia ślubna gwiazdy 19+?

Źródło: Instagram Ani Zuch

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz