Gwiazda “Gogglebox” jest w ciąży – Marta Karpińska pokazała zaokrąglony brzuszek!

11 stycznia 2022
Przez: : MC

Marta Karpińska znana z programu Gogglebox. Przed telewizorem podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych radosną nowiną. Uczestniczka programu wkrótce zostanie mamą! W sieci pojawiły się zdjęcia eksponujące ciążowy brzuszek.

Kilka słów o Marcie

Marta Karpińska zyskała największą popularność dzięki udziałowi w uwielbianym przez widzów programie – Gogglebox. Przed telewizorem. Marta występuje w show razem z Patrycją Szreder, a ich duet to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Widzowie mają przyjemność oglądać panie na szklanym ekranie od 11. sezonu. Trzeba przyznać, że udział w Gogglebox umożliwił Marcie rozwój dalszej kariery, bowiem kobieta obecnie sprawdza się również w roli instagramerki i influencerki. Warto dodać, że profil gwiazdy obserwuje prawie 300 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Marta Karpińska w zniewalającej stylizacji

Warto również wspomnieć, że w 2015 roku Martę mogliśmy zobaczyć również w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym występowała jako wodzianka.

Marta Karpińska jest w ciąży

Marta jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie dzieli się nowościami, co u niej słychać, a także dzięki tak ogromnej publice i charyzmie, ma możliwość współpracy z licznymi firmami.

Zobacz także: Marta Karpińska pozuje w zmysłowej bieliźnie

Tym jednak razem Marta zdobyła się na szczere wyznanie i postanowiła podzielić się radosną nowiną. Gwiazda Gogglebox jest w ciąży! Marta opublikowała wymowne zdjęcie, na którym pozuje wraz z partnerem, trzymając w rękach zdjęcia USG. Ponadto para ma na swoich głowach czapki z angielskim napisem “mama” i “tata”.

“❤️🤰🏼❤️ Kochani chciałam się z wami podzielić cudowną informacją 😍 Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość 🎉💖🤰🏼. Jesteśmy przeszczęśliwi 💖 „Więc teraz serca mam dwa” 🎶” – napisała w poście Marta.

Marta Karpińska z paertnerem

Ponadto niedługo później na profilu gwiazdy pojawiły się pierwsze ujęcia z ciążowej sesji zdjęciowej, na której przyszła mama zaprezentowała zaokrąglony brzuszek.

“🤰🏼 Brzusio jeszcze malusi ale wyczekuję go każdego dnia , doczekać się nie mogę 🤩 💖❤️” – czytamy w opisie zdjęć.

Marta Karpińska jest w ciąży
Gwiazda Gogglebox zaprezentowała ciążowy brzuszek

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

źródło: Instagram Marty Karpińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej