Uczestniczka “Love Island” z poważnymi zarzutami. W tle narkotyki i 53 miliony funtów!

10 lipca 2024
Przez: : M.J

Uczestniczka polskiej edycji  “Love Island” aresztowana w Wielkiej Brytanii pod zarzutem działalności przestępczej. Kobieta jest zamieszana w handel niedozwolonymi środkami. Jak donoszą zagraniczne media, mowa nawet o 53 milionach funtów. 

Uczestniczka “Love Island” oskarżona o handel narkotykami

Magdalena S., która zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w trzeciej edycji polskiej wersji programu “Love Island”, została zatrzymana przez brytyjską policję na lotnisku Heathrow. Zagraniczne media donoszą, że jest ona podejrzewana o zaangażowanie w przestępcze operacje związane z handlem substancjami psychoaktywnymi.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Magda S.? [wiek, skąd jest?, Love Island 3, Casa Amor, Instagram]

Po zakończeniu udziału w popularnym reality show, Magdalena S. wykorzystała swoje pięć minut do rozwijania kariery w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Następnie przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii i zaczęła prowadzić własny biznes, specjalizujący się w wynajmie jachtów w Dubaju.

Wraz z rozwojem jej działalności, w mediach pojawiały się coraz częstsze doniesienia sugerujące, że Magdalena S. może być zamieszana w przestępczą działalność. Według raportów brytyjskich mediów, takich jak “The Sun”, zatrzymanie na Heathrow miało związek z jej rzekomą pomocą dla grupy przestępczej w handlu narkotykami o wartości 53 milionów funtów, które były sprzedawane za pośrednictwem platformy Amazon. Śledczy mieli dotrzeć do kompromitujących wiadomości wymienianych przez Magdalenę S. z członkami gangu na WhatsAppie.

Magda S. z poważnymi zarzutami

Dziennik “Daily Mail” informuje natomiast, że Magdalena S. miała przyznać się do dostarczania narkotyków w okresie od marca 2022 do maja 2023 roku. Obecnie pozostaje w areszcie, gdzie czeka na dalsze decyzje sądowe.

Widzowie “Love Island” pamiętają Magdalenę S. jako charyzmatyczną uczestniczkę, która weszła co Casa Amor. Jej dalsza działalność medialna i biznesowa zdawała się potwierdzać, że potrafiła wykorzystać swoją rozpoznawalność do budowania kariery. Jednak doniesienia o jej możliwym zaangażowaniu w przestępczą działalność rzucają cień na jej dotychczasowe osiągnięcia.

Brytyjskie media podają, że śledczy prowadzą intensywne dochodzenie, starając się rozwikłać wszelkie powiązania Magdaleny S. z grupą przestępczą. Jej przypadek zwrócił uwagę nie tylko brytyjskich, ale i polskich mediów, które z zainteresowaniem śledzą rozwój sytuacji. Dodajmy, że zatrzymanie uczestniczki “Love Island” to pokłosie operacji Matrix – największej w historii Wielkiej Brytanii akcji antynarkotykowej. 

Magda S. z “Love Island” / fot. Instagram.

Źródło: Fakt.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej