Gwiazda “Pułapki” urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

31 sierpnia 2021
Przez: : M.S.

Aktorka znana z serialu Pułapka właśnie została mamą. Marianna Gierszewska urodziła, czym pochwaliła się na swoim Instagramie publikując zdjęcia noworodka. Przy okazji zdradziła datę porodu oraz płeć i imię dziecka!

Ciąża Marianny Gierszewskiej

Marianna Gierszewska, kiedyś Kowalewska, zagrała u boku agaty Kuleszy z serialu Pułapka, gdzie wcieliła się w jedną z głównych ról. Oprócz tego widzowie mogli oglądać ją w innych serialach takich jak Barwy szczęścia lub Rojst.

Aktorka od wielu lat zmaga się z nieuleczalną chorobą. W wyniku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, Marianna musiała nauczyć się żyć ze stomią.

W październiku ubiegłego roku. aktorka wyszła za mąż za Miłosza Gierszewskiego, a w lutym tego roku Gierszewska przekazała radosną nowinę! Na swoim Instagramie zamieściła post, w którym zdradziła, że spodziewa się dziecka!

2 + 1  … i jeszcze  psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa  Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy”

Zobacz także: Gwiazda Pułapki jest w ciąży

Od tego czasu na profilu aktorki pojawiło się wiele zdjęć, na których pozuje pokazując coraz to mocniej zaokrąglony brzuszek.

Marianna Gierszewska urodziła!

Pod koniec sierpnia, Gierszewska opublikowała post, w którym poinformowała, że jej dziecko jest już na świecie. Przy okazji zdradziła, że urodziła synka, a dała mu na imię Ignacy.

“IGNACY GIERSZEWSKI 💚

Wykluty dnia 30.08, o 18:39

Witamy Cię, synku!”

Pod opublikowanym zdjęciem nóżki synka pojawiło się sporo gratulacji i słów zachwytu nad maleństwem:

“Noga = cud świata😍 Ignacy, niech świat Ci sprzyja! 😍 Brawo, mama! Brawo, rodzice 😍”

“Cześć Ignacy! Masz super rodziców, niech Cię pięknie prowadzą przez świat ❤️”

“Gratulacje, kochani!!! ❤️ Witaj, Ignasiu! ☀️”

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Marianna Gierszewska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz