Gwiazdor serialu “Dom z papieru” miał koszmarny wypadek! W jakim jest stanie?

14 maja 2024
Przez: : M.J

Miguel Herrán, aktor znany z roli Rio w popularnym serialu “Dom z papieru”, doznał obrażeń w wypadku motocyklowym niedaleko swojego domu. Jego wpis wywołał zaniepokojenie u fanów. W jakim jest stanie?

Ulubieniec widzów serialu, który wcielał się w postać Río, poinformował, że do wypadku doszło pod koniec ubiegłego tygodnia i  nie było w nim zaangażowanych żadnych innych uczestników ruchu drogowego. Jednak fani zaniepokoili się, gdy nie pojawił się na wydarzeniu filmowym w ostatni czwartek.

ZOBACZ TAKŻE: Gąsiewska pokazała się w zaskakującej fryzurze. Łudząco przypomina Monicę z serialu “Dom Z Papieru”!

Jego dziewczyna, Celia Pedraza, poinformowała reporterów, że aktor miał wypadek drogowy. Teraz zabrał głos w mediach społecznościowych, aby wyjaśnić, co się stało. 28-letni aktor opublikował zdjęcie z kołnierzem ortopedycznym w szpitalu dla swoich 11,8 miliona obserwujących na Instagramie. Zapewnił ich, że “wszystko jest w porządku”.

W jakim stanie jest gwiazdor serialu Dom z papieru?

Napisał: 

„Miałem wypadek motocyklowy sam. Nie jechałem bardzo szybko i wszystko dobrze się skończyło. Przeszedłem operację prawego barku i będę musiał spędzić trochę czasu bez możliwości poruszania się zbyt wiele. Ale mam się dobrze”. 

Podziękował również klinice w Madrycie za dobrą opiekę i przeprowadzenie „tak cudownej operacji i pozostawienie każdej kości na swoim miejscu”. Serialowy Rio dodał:

„Dzięki mojemu sprzętowi ochronnemu, doznałem tylko przemieszczenia obojczyka.” 

Kim jest Miquel Herrán?

Miguel jest najlepiej znany z roli Aníbala Cortésa – aka Rio – w ‘Domu z papieru” oraz Christiana Vareli w oryginalnym serialu Netflix, Élite. W styczniu po raz pierwszy został ojcem po narodzinach córki Marii. W 2022 roku był zamieszany w straszny pożar domu, który zniszczył jego mieszkanie. Co więcej, zmusił go do skoku przez okno sypialni, aby uciec. Wówczas podziękował wszystkim, zwłaszcza strażakom z Avila i ochronie.

„Straty były materialne … i jak mówi mój dobry przyjaciel, problemy pierwszego świata… „Zaskoczyło mnie to, gdy spałem, i obudziłem się od dźwięku spalającego się domu. Uciekłem przez okno mojej sypialni.” 

Miguel jest teraz w procesie rekonwalescencji po operacji barku, ale zapewnia fanów, że czuje się dobrze i dziękuje za wsparcie oraz troskę. 

Źródło: mirror.co.uk / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej