Gąsiewska pokazała się w zaskakującej fryzurze. Łudząco przypomina Monicę z serialu “Dom Z Papieru”!

18 października 2021
Przez: : J.J

Wiktoria Gąsiewska lubi eksperymentować ze swoimi fryzurami. Teraz pochwaliła się nową wersją siebie, a fani od razu zwrócili uwagę na łudzące podobieństwo do Monici o pseudonimie Sztokholm z serialu uwielbianego na całym świecie – Dom z Papieru. Zgodzicie się?

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska swoją karierę aktorską rozpoczęła, kiedy była małą dziewczynką. Pierwszą popularność zyskała występując w uwielbianym przez wiele osób serialu Rodzinka.pl, gdzie wcielała się z postać dziewczyny Kuby Boskiego. Następnie widzieliśmy Wiktorię w wielu innych produkcjach, zarówno w polskich serialach, jak i na dużych ekranach. Co ciekawsze, Wiktoria wystąpiła również w różnych programach rozrywkowych, w których udowadniała m.in. swój dryg do tańca.

Zobacz także: Gąsiewska kupiła mieszkanie

Obecnie Wiktoria pełni rolę jednej z prowadzącej w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie zza kulisami wspiera tancerzy przed wyjściem na parkiet i pokazuje ich przygotowania.

Prywatnie związana z Kubą Zdrójkowskim.

Zobacz także: Metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej

Aktorka Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska – aktorka

Zaskakująca fryzura Wiktorii

Wiktoria jak wiele innych gwiazd prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą @wiktoria_gasiewska. Wszyscy obserwatorzy Wiktorii doskonale wiedzą, że uwielbia ona eksperymentować ze swoją fryzurą. Aktorkę widzieliśmy już w przeróżnych uczesaniach, a do szerokiego grona kolekcji dołączyła kolejna – zobaczcie!

Na jednym z najnowszych zdjęć Wiktoria pokazała się w fryzurze a la afro, Pod zdjęciem internauci nie tylko nie szczędzą komplementów w stronę Wiktorii ale i swoich porównań. Nam najbardziej przypadło do gustu to, w którym obserwator Wiktorii porównał ją do Monici z popularnego serialu Dom Z Papieru. Zobaczcie i sami oceńcie, Naszym zdaniem Wiktoria w tej fryzurze wyjątkowo przypomina Sztokholm!

“młodsza wersja Moniki z domu z papieru, change my mind” – napisał jeden z komentujących internautów.

Zgadzacie się z tym porównaniem? Widzicie podobieństwo?

Zobacz także: Siostra Wiktorii jest do niej łudząco podobna. Wiedzieliście?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej