Gwiazdy komentują śmierć Żory Korolyova. Łzy cisną się do oczu

22 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Wczoraj media poinformowały o śmierci 34-latka. Żora Korolyov zmarł niespodziewanie. Tancerza, który znany był z programu Taniec z gwiazdami, postanowiło pożegnać wiele gwiazd polskiego show-biznesu.

Żora Korolyov
Żora Korolyov fot. Akpa

Śmierć Żory Korolyova

Żora Korolyov zdobył ogromną popularność głównie dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. 34-latek wystąpił w kilku edycjach show zarówno w stacji TVN, jak i Polsacie. Ukraiński tancerz i choreograf uczył podstaw tańca m.in. Karolinę Gorczycę, Dominikę Gwit, Agnieszkę Cegielską czy Kasię Cerekwicką.

Zobacz także: Powód śmierci Żory Korolyova.

Tuż przed północą 21 grudnia w mediach zaczęły pojawiać się informacje o niespodziewanej śmierci Żory Korolyova. Tancerz zmarł nagle w wieku zaledwie 34 lat. Jako pierwszy o smutnych doniesieniach poinformował Czadoman na swoim profilu. Wkrótce także Super Express doniósł, że zmarł Korolyov i prawdopodobną przyczyną śmierci 34-latka było zapalanie mięśnia sercowego.

Przyjaciele żegnają Żorę

W latach 2010–2017 Żora był mężem Anny Kuznecowej. Para doczekała się córki Soni, która urodziła się w 2010 roku. Od kilku lat tancerz związany był z Eweliną Bator. Partnerka Korolyova po śmierci ukochanego zamieściła na swoim profilu zdjęcie Żory, które opatrzyła wzruszającym podpisem.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze pięć lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię, Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy…” – napisała

Śmierć Żory wstrząsnęła wszystkimi. 34-latka opłakują także osoby z show-biznesu, które znały zmarłego tancerza.

Zarówno pod ostatnim postem Korolyova, jak i jego partnerki od kilku godzin pojawia się wiele wpisów od gwiazd i fanów.

“Boże nie mogę w to uwierzyć, Żora….” – napisała Kasia Cerekwicka

“Spoczywaj w pokoju Żorka …🖤 zawsze będziemy o Tobie pamiętać … 💔 do zobaczenia po drugiej stronie” – Kasia Sowińska

“wyrazy współczucia i dużo siły! Bardzo nam przykro” – Lenka Klimentova

“płaczę z Tobą Kochana. Strasznie mi przykro. Przytulam” – Karolina Gorczyca

“Ogromne wyrazy współczucia” – Małgorzata Rozenek

źródło: Instagram Eweliny Bator/Żory Korolyova/Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej