Połącz się z nami

Gwiazdy, które zmagają się z poważnymi chorobami

Zdrowie i dieta

Gwiazdy, które zmagają się z poważnymi chorobami

Chociaż wydawać, by się mogło, że mają wszystko- urodę, karierę, pieniądze, jednak nie każdy wie, że wiele gwiazd ma poważne problemy zdrowotne.  Które popularne osoby z show- biznesu zmagają się z chorobami?

Kim Kardasian

Mało kto wie, że jedna z najseksowniejszych kobiet świata zmaga się z bardzo uporczywą chorobą jaką jest łuszczyca. Choroba objawia się poprzez występowanie plam, swędzenie i łuszczenie się skóry. By jej stan nie uległ pogorszeniu, celebrytka musi być pod stałą opieką medyczną.

Anna Wyszkoni

Trzy lata temu u artystki zdiagnozowano raka tarczycy. Od początku, Ania swoją chorobę utrzymywała w tajemnicy, ukrywała ją nawet przed dziećmi. Na szczęście, terapia się udała i gwiazda jest teraz w znakomitej formie.

Tom Hanks

Przez lekkomyślne podejście do życia i niezdrowe odżywianie, znany aktor zachorował na cukrzycę. Wielokrotnie ignorował ostrzeżenia lekarzy, którzy przywoływali go do zmiany trybu życia. Teraz sam przyznaje, że to przez swój brak rozwagi zmaga się z tą poważną chorobą.

Alżbeta Lenska

Aktorka  otarła się o śmierć, kiedy w maju ubiegłego roku, podczas spektaklu, pękł jej tętniak w mózgu. Zrozpaczony mąż Alżbety, Rafał Cieszyński, prosił o modlitwę za żonę. Na całe szczęście operacja się powiodła i aktorka cieszy się zdrowiem.

Shannen Doherty 

Aktorka znana z roli Brendy z serialu „Beverly Hills 90210” od ponad 3 lat choruje na nowotwór. Początkowo komórki rakowe zaatakowały piersi, później nastąpiły przerzuty do węzłów chłonnych. Doherty wielokrotnie poddawana było radioterapii i chemioterapii. Aktualnie choroba aktorki jest w stanie remisji.

Michał Figurski

Dziennikarz po dzień dzisiejszy zmaga się z konsekwencjami wylewu, którego doznał w 2015 roku. Po operacji, przez 14 dni,  utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Po tym przeszedł kompleksowe leczenie i poddany został rehabilitacji. Dziś czuje się lepiej, jednak nadal nie jest w 100% sprawny.

Cher

Piosenkarka od lat zmaga się z zapaleniem mózgu i rdzenia kręgowego, czyli zespołem chronicznego zmęczenia. Choroba ta powoduje ból w poprzek ciała, brak snu,  skrajną depresję oraz kłopoty z utrzymaniem równowagi. Trzeba przyznać, że artystka przez długi czas nie dawała po sobie poznać z jak ciężką chorobą walczy.

Joanna Górska

O chorobie dziennikarki dowiedzieliśmy się w 2017 roku, kiedy wykryto u niej raka piersi. Joanna otwarcie mówiła z czym się zmaga i zachęcała inne kobiety do profilaktycznych badań. Aktualnie Górska czuje się dobrze, choroba jest w stanie remisji.

Agata Młynarska

Dziennikarka od wielu lat choruje na nieswoiste zapalenie jelit, czyli tzw. chorobę Leśniewskiego- Crohna. Musi ściśle przestrzegać diety oraz poddawana jest terapii łagodzącej objawy i powstrzymującej rozwój choroby. Ostatnio objawy się nasiliły i dziennikarka trafiła do szpitala. Na szczęście, dzięki fachowej pomocy specjalistów, udało się opanować chorobę.

Wszystkim gwiazdom życzymy całkowitego powrotu do zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry