Gwiazdy płaczą za Kubą Wojewódzkim! “Uwielbiam jego żart”, “Będę tęsknić”

9 września 2021
Przez: : M.S.

Osoby z show-biznesu skomentowały ostatnie wydarzenie związane z Kubą Wojewódzkim. Gwiazdy ubolewają nad odejściem Wojewódzkiego z TVN. Kto będzie tęsknić za showmanem?

Wojewódzki odchodzi z TVN!

Nie da się ukryć, że sytuacja związana z Kubą Wojewódzkim i TVN-enem stała się bardzo napięta. Po wtorkowym wystąpieniu showmana w Dzień Dobry TVN, gdzie obraził m.in Kasię Cichopek i Małgorzatę Rozenek, rozpętała się prawdziwa burz w sieci. Chociaż ani gwiazda TVP ani perfekcyjna pani domu nie odniosły się do słów Króla TVN, to znalazły się osoby, które odniosły się do zachowania Wojewódzkiego.

Bartek Jędrzejak, który związany jest z programem Dzień Dobry TVN, w który prezentuje pogodę, zamieścił na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym zrugał Wojewódzkiego za jego zachowanie w tvn-owskiej śniadaniówce, nakłaniając go do odejścia ze stacji.

Sam dziennikarz niedługo po wpisie Jędrzejaka, opublikował post, w którym po 20-latach pożegnał się ze swoim programem! Jak się okazuje jest sporo osób z show-biznesu, które będą tęsknić za show Wojewódzkiego.

Gwiazdy ubolewają nad odejściem Wojewódzkiego z TVN

Jak się okazuje Kuba Wojewódzki oprócz przeciwników posiada również swoich zwolenników wśród ludzi z show-biznesu. Wśród osób, które uwielbiają żart i program showmana jest m.in. Basia Kurdej-Szatan, która w rozmowie z Plotkiem wyznała, że jest zaskoczona postem Kuby:

“Nie no może to jakaś ściema? Widziałam go wczoraj, bo graliśmy spektakl w teatrze i nic nie powiedział. To muszę się dopytać, bo widzimy się za jakiś czas.”

Przyznał również, że jest fanką poczucia humoru Wojewódzkiego i bardzo lubi jego program:

“Jest wyszczekany, jest szczery, jest bardzo charakterystyczny. Ja uwielbiam jego rozmowy. Uwielbiam jego żart. Jeżeli to prawda, to będzie mi bardzo przykro. Lubię oglądać jego program. Sama też dobrze wspominam udział w jego programie.”

Osobą, która także darzy sympatią showmana i jego program jest Agnieszka Woźniak- Starak, która w swojej relacji na Instagramie zamieściła wpis:

“Szczerze? Będę tęsknić”

Agnieszka Woźniak-Starak o końcu Wojwódzkiego
InstaStory Agnieszki Woźniak-Starak

Pod postem opublikowanym przez Wojewódzkiego informującym o jego odejściu w TVN, komentarz zamieściła także Julia Wieniawa, która żałuje, że nie zdążyła gościć w show dziennikarza:

“Ahh i no i nie zdążyłam wpaść. powodzenia w dalszych działaniach.”

Też żałujecie końca show Kuby Wojewódzkiego?

Źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego, Instagram Agnieszki Woźniak-Starak, Instagram Bartka Jędrzejaka, Instagram Julii Wieniawy, Instagram Basi Kurdej-Szatan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej