Połącz się z nami

Kuba Wojewódzki wyrzucony z TVN? Ten post nie pozostawia żadnych złudzeń!

Kuba Wojewódzki

Z życia gwiazd

Kuba Wojewódzki wyrzucony z TVN? Ten post nie pozostawia żadnych złudzeń!

W ostatnich dniach Kuba Wojewódzki pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie w mocnych słowach zakpił ze znanych gwiazd. W sieci zawrzało, a zaledwie dwa dni później showman oznajmił, że to koniec jego autorskiego programu.

Kontrowersyjny występy Kuby w Dzień Dobry TVN

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju, który od lat jest związany ze stacją TVN. Swoją karierę medialną rozpoczął wiele lat temu, a mimo upływu czasu wciąż mówi się o Kubie jako o największym polskim showmanie.

Kontrowersyjny dziennikarz we wtorkowy poranek pojawił się w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN. Jego występ odbił się szerokim echem w mediach i nie da się ukryć, że wzbudził ogrom kontrowersji. Kuba podczas swojego występu w mocnych słowach zakpił z gwiazd, m.in. Katarzyny Cichopek czy Małgorzaty Rozenek-Majdan.

„Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…doliła, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie” – powiedział.

Podobnych oskarżeń i niemiłych określeń było wiele, a szczegóły na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki skomentował alkoholowy wybryk Beaty K.

Kuba Wojewódzki wyrzucony z TVN?!

Występ Kuby w Dzień Dobry TVN wzbudził ogromne poruszenie w mediach, a w sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Jak się okazuje, to nie koniec szokujących wieści. Zaledwie 2 dni po występie w śniadaniówce Kuba opublikował na swoim Instagramie zaskakujący post w którym napisał, że to koniec jego autorskiego programu.

„W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬” – czytamy.

Do postu dołączył również czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje na tle logo stacji TVN.

Koniec programu Kuby Wojwódzkiego

Myślicie, że Kuba mógł zostać zwolniony z TVN?

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry