Połącz się z nami

Gwiazdy pokochały tę biżuterię! Takiej promocji w ZoZo Design jeszcze nie było!

Moda i uroda

Gwiazdy pokochały tę biżuterię! Takiej promocji w ZoZo Design jeszcze nie było!

Nie tylko gwiazdy, ale wszystkie kobiety kochają błyskotki. Teraz jedna z firm, która podbija polski rynek, wychodzi nam naprzeciw i ma do zaproponowania promocję, jakiej jeszcze nie było. Dodatkowo część z obrotu zostanie przekazana na walkę z pandemią koronawirusa! Zobaczcie! Gwiazdy pokochały tę biżuterię!

Zapewne nie raz mogliście zobaczyć w mediach społecznościowych u wielu znanych osób biżuterię pochodzącą od firmy ZoZo Design. Chętnie pokazują ją na swoich profilach między innymi Natalia Siwiec czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Wielką fanką tej biżuterii jest również Kaludia El Dursi, u której nie raz mogliśmy zobaczyć „świecidełka” tej marki.

ZoZo Design i ich projekty zostały stworzone dla osób, które cenią sobie piękno, styl i jakość. Biżuteria ta jest nie tylko stworzona dla kobiet, ale również niejeden mężczyzna znajdzie tam coś dla siebie. Jak również możemy przeczytać na stronie ZoZo, ich biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości kamieni naturalnych, złota i srebra, oraz srebra pozłacanego 2 mikronami złota.

Na profilach w mediach społecznościowych gwiazdy chętnie pokazują się w biżuterii od ZoZo. Tym razem to nie one mają nam do zaproponowania rabat, ale sama marka ZoZo Design wyszła naprzeciw swoim klientom! Zobaczcie!

Gwiazdy pokochały tę biżuterię!

Na oficjalnej stronie ZoZo Design pojawiła się promocja, której jak do tej pory jeszcze nie było. Dodatkowo jak już wspominaliśmy, część obrotu zostanie przekazana na walkę z koronawirusem.

„Przypominamy o promocji do -40% na biżuterię @zozodesign_official ❣️Jak Wiecie rzadko robimy promocje a teraz produktów w promocyjnych cenach jest ponad 400😱 ❗️”

Po promocyjnej cenie kupimy między innymi bransoletki na szczęście w limitowanej edycji. Z 250 PLN zostały przecenione na 180 PLN. W swojej ofercie promocyjnej ZoZo ma również bardzo modne w tym sezonie chokery, kolczyki, pierścionki i wiele innych. Na pewno niejedna kobieta skusi się na biżuterię od ZoZo Design, która staje się coraz bardziej popularna.

Słyszeliście o marce biżuterii ZoZo Design? Skusicie się na zakupy w promocyjnej cenie?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry