Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Łzy cisną się do oczu…

27 lutego 2020
Przez: : W.M.

27 lutego po ciężkiej i długiej walce z chorobą zmarł uwielbiany aktor, mąż, ojciec i przyjaciel. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego, w bardzo wzruszających słowach.

Paweł Królikowski odszedł z tego świata, pozostawiając w żałobie wiele bliskich mu osób. Zobaczcie, jak wspominają aktora jego przyjaciele oraz znajomi.

Paweł Królikowski był jednym z najbardziej lubianych oraz popularnych aktorów w Polsce. Chociaż jego filmografia jest bardzo bogata, z pewnością wielu widzom najbardziej znany jest z roli Kusego, w którego postać wcielał się przez wiele lat w serialu „Ranczo”. Od pewnego czasu pojawiał się także w roli jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ale problemy ze zdrowiem sprawiły, że z czasem przestał uczestniczyć w nagraniach. Gwiazdor zmagał się z chorobą neurologiczną, a około cztery lata temu został mu wycięty tętniak mózgu. Dopiero co w mediach pojawiła się informacja o rezygnacji przez Królikowskiego z funkcji prezesa ZASP, a niestety chwile po niej do mediów spłynęły bardzo smutne informacje o śmierci aktora.

Paweł Królikowski trafił do szpitala chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia i niestety od tamtej pory wciąż przebywał na oddziale neurochirurgii. Po długiej chorobie 27 lutego aktor zmarł w szpitalu, w którym przybywał.

View this post on Instagram

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Aktor przebywał w szpitalu od dwóch miesięcy, a w tym czasie rodzina niechętnie wypowiadała się o jego stanie zdrowia, informując jedynie, iż przybywa pod bardzo dobrą opieką. Chociaż stan zdrowia Pawła Królikowskiego był ciężki, nikt nie spodziewał się, że wkrótce w mediach pojawi się smutna informacja na temat śmierci aktora.

Paweł Królikowski był niezwykle ciepłym człowiekiem, którego będzie brakować zarówno najbliższej rodzinie, jak i przyjaciołom, znajomych oraz fanom. Zobaczcie, w jakich słowach aktora pożegnały gwiazdy w swoich mediach społecznościowych.

„Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od Ciebie biło. Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. 🙏🏻 Bądźcie silni Kochani. #rip”– napisała Katarzyna Cichopek

„Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udzialem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym👌

Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo.” – Tomasz Kammel

„Paweł, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu.” – Krzysztof Ibisz

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat, podstawiając w ogromnym żalu i smutku ukochaną żonę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską wraz z dziećmi.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz