Połącz się z nami

Halejcio kończy 30 lat! Dostała luksusowy prezent, o którym marzy każdy z nas!

Klaudia Halejcio

Z życia gwiazd

Halejcio kończy 30 lat! Dostała luksusowy prezent, o którym marzy każdy z nas!

Halejcio kończy 30 lat! Dostała luksusowy prezent, o którym marzy każdy z nas!
Klaudia obchodzi dziś okrągłe, trzydzieste urodziny. Z tej okazji otrzymała piękny prezent, który dla większości z nas jest tylko marzeniem. Zobaczcie, o czym mowa!

Klaudia Halejcio to polska aktorka telewizyjna i filmowa. Znana jest głównie z ról w serialach telewizyjnych: „Złotopolscy” oraz „Pierwsza miłość”, „Rezydencja”, „Przepis na życie” czy „Hotel 52”. Klaudia wystąpiła również w programach rozrywkowych. Swój dryg do tańca udowodniła w : „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” sześć lat temu oraz w roku ubiegłym w „Dance Dance Dance”. Od niedawna mamy możliwość oglądania Klaudii w nowej roli, prowadzącej „Remont w prezencie” na kanale WP.

Klaudia jest również jedną z najchętniej obserwowanych gwiazd w mediach społecznościowych. Jej Instagram zgromadził już ponad 370 tysięcy internautów, a liczba ta ciągle się powiększa. Aktorka zamieszcza na swoim profilu przeróżne zdjęcia – relacje z wyjazdów, liczne stylizacje, czy momenty zwykłej codzienności. Na jej Instagramie znajdziecie również ujęcia pięknie urządzonego mieszkania oraz zabawne filmiki, w których udowadnia dystans do własnej osoby oraz świetne poczucie humoru.

Halejcio kończy 30 lat!

Dziś Klaudia obchodzi swoje okrągłe 30 urodziny. Obecnie aktorka przebywa z ukochanym na przepięknej greckiej wyspie – Zakynthos. Internautom pochwaliła się cudownym, śniadaniem do łóżka w tym wyjątkowym dniu oraz bukietem kwiatów, jaki dostała od swojego partnera tuż po przebudzeniu.

Jak się okazuje, Klaudia dostała również inny, bardzo luksusowy prezent, o którym bez wątpienia marzy każdy z nas. Na swojej relacji na InstaStory zaprezentowała swoim obserwatorom drogi samochód z wielką, czerwoną kokardą. Na nagraniu widnieje wsteczna data, co oznacza, że aktorka otrzymała go tuż przed wyjazdem do Grecji! Jest to Mercedes GLC Coupe, którego cena wynosi ponad 200 tysięcy złotych w zależności od modelu i wyposażenia.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/klaudiahalejcio/2396760541177945946/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/klaudiahalejcio/2396760541177945946/

Życzymy Klaudii Halejcio wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin! Zazdrościcie jej luksusowego prezentu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry