Połącz się z nami

Halina Mlynkova zostanie mamą – „niespodzianki czekają na nas na każdym etapie życia”

Halina Mlynkova zostanie mamą!

Z życia gwiazd

Halina Mlynkova zostanie mamą – „niespodzianki czekają na nas na każdym etapie życia”

Halina Mlynkova po raz drugi zostanie mamą. Była wokalistka zespoły Brathanki na swoim profilu podziękowała za liczne gratulacje. Jak się okazuje, swój stan błogosławiony chciała utrzymać w tajemnicy do samego końca. W rozmowie z dziennikarzem programu Pytania na śniadanie nie ukrywała, że jest szczęśliwa, a wpisem zaapelowała do kobiet.

Życie prywatne

Halina Mlynkova od wielu lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Swoją popularność zawdzięcza zespołowi Brathanki, z którym była związana od 1998 roku. Następnie w 2003 roku postanowiła rozpocząć karierę solową.

W życiu prywatnym artystki również wiele się działo. W latach 2003-2012 była w związku małżeńskim z Łukaszem Nowickim, z którym doczekała się syna Piotra (2004). Następnie w 2015 roku wyszła za mąż za producenta muzycznego Leszka Wronkę, a to małżeństwo zakończyło się po pięciu latach. Obecnie piosenkarka związana jest z muzykiem Marcinem Kindlą, z którym jak się okazuje, już niebawem przywita na świecie swoje drugie dziecko.

Zobacz także: Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej? To już nastolatek!

Halina Mlynkova zostanie mamą

Podczas wywiadu dla śniadaniowego programu Pytanie na śniadanie dowiedzieliśmy się, że piosenkarka jest w ciąży.

„Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”– powiedziała w rozmowie z dziennikarzem PnŚ.

Następnie na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym nie tylko podziękowała za liczne gratulacje, ale również zaapelowały do kobiet, aby nie bały się zmian w swoim życiu, bo na każdym jego etapie można być szczęśliwym. Dodajmy, że gwiazda ma już 17-letniego syna, a w tym roku 22 czerwca będzie obchodziła swoje 44 urodziny.

„No kochani… chciałam Wam z całego serca ❤️ podziękować za wszystkie życzenia, ciepłe słowa, pozytywne reakcje!
Dziewczyny, które przekraczacie kolejne progi w życiu, pamiętajcie, że szczęście w różnej postaci i niespodzianki czekają na nas na każdym etapie życia! […]”
– cały wpis Haliny zobaczycie pod zdjęciem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do setek gratulacji, które pojawiły się na instagramowym profilu artystki.

Źródło: Instagram Haliny Mlynkovej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry