Halloween 2021: Najlepsze przebrania gwiazd! Kto w tym roku poszedł na całość? [ZDJĘCIA]

31 października 2021
Przez: : J.J

Halloween to święto, które uwielbiają miliony ludzi na całym świecie a w tym polskie gwiazdy, które chętnie przebierają się i świętują ten upiorny dzień. Zobaczcie, jak w tym roku wyglądały ich przebrania. Pomysły były przeróżne!

Halloween to jedno z amerykańskich świąt, które na dobre zagościło w naszym kraju. Choć nie obchodzi go każdy z nas, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Co roku jesteśmy świadkami upiornych dekoracji domów gwiazd oraz ich pomysłowych przebrań. Niektórzy decydują się na śmieszne kostiumy, inne na upiorne. Zobaczcie, kto tym razem wypadł najlepiej.

Zobacz także: Straszne dekoracje domów gwiazd

Przebrania halloweenowe

Rozenek-Majdan

Majdanowie to jedna ze znanych par, która wprost kocha Halloween i co roku dzieli się z nami swoimi ciekawymi przebraniami. W ten dzień rodzina odwzorowała rodzinę Adamsów. Musicie przyznać, że zrobili to po mistrzowsku!

Maffashion

Julia Kuczyńska w tym roku nie postawiła na upiorny strój ale na wcielenie się w postać znanego rapera – Maty! Przechadzając się ulicami Warszawy i zajadając frytki wzbudziła niemałe zainteresowanie swoją osobą. W tym przebraniu łudząco przypominała artystę.

Fit Lovers

Fit Loversi również podzielili się swoimi przebraniami. Nie zabrakło upiornych akcentów i makijażu!

Igor i Magda z Love Island

Byli uczestnicy programu Love Island, również postanowili zaszaleć a efektami pochwalili się na Instagramie. Magda i Igor weszli w rolę Harley Quinn i Jokera. Sztos!

Ania Wendzikowska

Halloweenowy klimat zagościł również u prezenterki. Ania Wendzikowska wraz z córkami przebrała się w upiorne kostiumy. Najmłodsza córka była dynią, a starsza dziewczynka czarownicą!

Makijaże halloweenowe

Joanna Koroniewska

Joanna została czarownicą, a swoim strasznym makijażem pochwaliła się na Instagramie. Efekt? Sami zobaczcie!

Magdalena Pieczonka

Jeśli chodzi o makijaż nie mogło zabraknąć zdjęć Magdaleny Pieczonki, czyli profesjonalistki w tym fachu. Magda postawiła na wyjątkowo upiorny makijaż czym zachwyciła komentujących!

Makijaż halloweenowy Magdaleny Pieczonki

Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz