Halloween 2021 w domach gwiazd! Zobaczcie te upiorne dekoracje! [ZDJĘCIA]

31 października 2021
Przez: : J.J

31 października wielu z nas przystraja swoje domy w halloweenowe akcenty. W takich wnętrzach nie może zabraknąć dyni, świeczek oraz upiornych detali jak trupie czaszki bądź inne przerażające dekoracje. Zobaczcie, jak w tym roku swoje domy urządziły znane osobowości. Niektóre z nich poszły na całość!

Halloween na dobre weszło w życie wielu osób. Choć zwyczaj ten swój początek ma za oceanem, również dobrze zagościł w Polsce. Wiele osób 31 października decyduje się nie tylko na upiorne przebrania, ale i dekoracje swojego domu. W takich wnętrzach nie brakuje dyni, sztucznych pajęczyn, świec czy trupich czaszek. Gwiazdy, co roku chętnie chwalą się swoimi dekoracjami w mediach społecznościowych. Tak stało się i tym razem, Zobaczcie, jak zrobiły to w tym roku!

Małgorzata Socha

Jedną z gwiazd, która postawiła na halloweenowy akcent swojego domu jest Małgorzata Socha. Aktorka zrobiła to jednak w elegancki i bardzo minimalistyczny sposób. Przed wejściem do swojego domu ustawiła różnej wielkości dynie.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Majdanów doskonale wie, że uwielbiają oni Halloween. Małgorzata i Radek w towarzystwie swoich synów w tym roku postawili na genialne przebrania na wzór rodziny Adamsów.

Zobacz także: Majdanowie jako upiorna rodzina Adamsów

Małgosia Rozenek pochwaliła się również dekoracjami swojego domu, w którym nie zabrakło pyszności dla odwiedzających ich gości. Rozenek nie zapomniała również o dekoracjach – strasznych trupich czaszkach, kościach i dyniach!

Haloween u Majdanów
Halloween u Majdanów
Majdanowie świętują Halloween
Dekoracje halloweenowe Majdanów
Halloween u Majdanów
Upiorne dekoracje

Kourtney Kardashian

Na całość poszła Kourtney Kardashian, która zdecydowała się na niezwykłe upiorne dekoracje swojego domu. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. To trzeba zobaczyć!

Halloween u Kourtney Kardashian
Upiorne dekoracje w domu Kourtney Kardashian
Halloween w domu Kourtney Kardashian
Straszne dekoracje
Kourtney Kardashian Hallowen
Halloweenowe dekoracje u Kourtney Kardashian
Straszne akcenty w domu Kourtney Kardashian
Hallowenowe akcenty w domu Kourtney

Dekoracje na imprezach gwiazd

Niektóre z gwiazd wybierają imprezy halloweenowe, na których również nie może zabraknąć upiornych dekoracji. Strasznymi wnętrzami imprez podzieliła się Ola Ciupa i Sylwia Lipka.

A Wy, dekorujecie swoje domy na Halloween?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej