Halloweenowe stroje Majdanów jak zwykle zszokowały. Tym razem stali się rodziną Adamsów!

31 października 2021
Przez: : M.S.

Majdanowie uwielbiają halloweenowe przebieranki i od kilku lat, co roku stawiają na bardzo oryginalne stylizacje. Tym razem ponownie zaskoczyli swoich fanów! Majdanowie jako rodzina Adamsów to istny szał! Zobaczcie!

Halloweenowe stroje Majdanów

Nie da się ukryć, że Halloween w Polsce wciąż budzi skrajne emocje. Również wśród celebrytów zdanie na temat tego święta jest podzielone. Wiele gwiazd obchodzi tą uroczystość przebierając się w upiorne stroje i celebrując na imprezach. Jednak spora część znanych osób przyznaje się, że nie świętuje Halloween, gdyż zbiega się ono ze Świętem Wszystkich Zmarłych , który jest czasem spokoju i zadumy.

Do gwiazd, które uwielbiają amerykańskie święto z pewnością należą Majdanowie, którzy od lat świetnie przygotowują się do Halloween. W poprzednich latach udowodnili, że przykładają sporą uwagę do halloweenowych strojów. Trzy lata temu rodzina perfekcyjnej pani domu i jej rodzina przebrali się za kościotrupy.

Majdanowie na Halloween
Stylizacje na Halloween Majdanów

Rok później Małgosia i Radek postawili na mroczne przebrania, bowiem gwiazda TVN-u przebrała się za Czarownicę, w której postać filmową wcieliła się Angelina Jolie, natomiast były piłkarz nie był wówczas zbyt oryginalny, gdyż stał się Jokerem, za którego przebrali się również m.in Robert Lewandowski i Akop Szostak.

Zobacz także: Halloween 2020 u Majdanów

W zeszłym roku Halloween u Majdanów było wyjątkowe, gdyż do rodziny dołączył malutki Henio. Cała rodzina przebrała się wówczas za postacie z serialu Opowieść Podręcznej. Bez wątpienia ich stylizacje były nawiązaniem do ówczesnej sytuacji w Polsce, gdy to Trybunał Konstytucyjny zakazał usuwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu.

Majdanowie jako rodzina Adamsów!

W tym roku Majdanowie jak zwykle niezwykle się postarali i ich stroje były idealnie dopracowane. Małgosia i jej rodzina przebrali się bowiem za rodzinę Adamsów! Nie da się ukryć, że ich stylizacje niemalże nie odbiegają od oryginału.

Największe wrażenie na fanach rodziny Majdanów zrobił bez wątpienia Henio, który idealnie wcielił się w dziecko Adamsów. Internauci wyrazili swój zachwyt Dzidziusiem w komentarzach pod zamieszczonymi zdjęciami:

“Henio dzisiaj rozbił Halloweenowy bank😂dawno się tak nie uśmiałam,jesteście najlepsi🎃😂😍”

“DZIDZIUŚ wygrywa Hallołiny 🔥🙌👻🎃


“Genialne 😍 Zwłaszcza Dzidziuś 🎃”

Halloweenowe kreacje Majdanów zachwyciły inne gwiazdy, które nie zostawiły tego bez komentarza:

“Lepsi niż ORYGINAŁ🔝🖤🖤🖤🖤🖤”– stwierdziła Joanna Koroneiwska

“SZTOS! 🤟🏼🤟🏼🤟🏼🎃👻” – chwaliła Zosia Ślotała

“😂❤️ najlepsi!!!” – napisała Zosia Zborowska

“No przekozak!!! 🙌🙌🙌”– skomentowała Sandra Kubicka

Nie da się ukryć, że tegoroczne stroje Majdanów to totalny sztos!

Jak Wam się podoba rodzina Majdanów w roli rodziny Adamsów?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej