Połącz się z nami

Hania z „Hotelu Paradise” pokazała chłopaka! Miłość aż kipi!

Z życia gwiazd

Hania z „Hotelu Paradise” pokazała chłopaka! Miłość aż kipi!

Hanna Balwierczak była jedną z uczestniczek randkowego reality-show „Hotel Paradise”. Choć nie znalazła swojej drugiej połówki w programie, to wszystko wskazuje na to, że jej serce jest zajęte. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała romantyczne zdjęcie ze swoim partnerem i trzeba przyznać, że miłość widać gołym okiem! Zobaczcie! Hania z „Hotelu Paradise” pokazała chłopaka!

Druga edycja programu „Hotel Paradise” ruszyła 31 sierpnia. Od kilku tygodni na naszych ekranach możemy śledzić losy śmiałków, którzy zdecydowali się poszukać miłości w hotelu obwieszonym kamerami. Przyszli oni tam również po rozgłos i duże pieniądze, które są do zdobycia.

Jakiś czas temu do mieszkańców balijskiego hotelu dołączyła Hania Balwierczak. W życiu jest ona zawodową fotografką, a przed obiektywem jej aparatu pozowały takie znane osoby, jak: Natalia Siwiec, Marta Linkiewicz czy Wiktoria Gąsiewska.

Hania już na samym początku dała popis swoich umiejętności i wykonała sesję zdjęciową męskiej części ekipy. Po tym, jak wygrało zdjęcie Ivana, została ona jego oficjalną partnerką. Niemniej jednak w programie wyraźnie nie przypadł jej do gustu żaden z mieszkańców, a co więcej okazało się, że również Hania nie jest w ich guście. Kiedy wydawało się, że znalazła swojego sojusznika w Krystianie, ten podczas Rajskiego Rozdania wybrał Sonię i tym samym Hani musiała po zaledwie kilku dniach wymeldować się z rajskiego hotelu.

Źródło:
https://www.instagram.com/hotelparadise.tvn7/

Teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że jest zakochana! Zobaczcie, jak wygląda jej wybranek!

Hania z „Hotelu Paradise” pokazała chłopaka!

Z okazji Dnia Chłopaka, który obchodzimy 30 września, Hania wrzuciła na swój profil romantyczną fotkę. Pozuje ona w objęciach swojego ukochanego. Jak widzimy, życie pisze różne scenariusze i to nie w „Hotelu Paradise” dziewczyna znalazła swoją drugą połówkę.

„Dzień Chłopaka 🦋 Wszystkiego najlepszego”

Źródło:
https://www.instagram.com/hannabalwierczak/

Obserwatorzy profilu Balwierczak licznie skomentowali powyższe zdjęcie. Nie da się ukryć, że wiele osób jest zaskoczonych takim obrotem sprawy:

„Zdziwiłam się😱 Szczęścia Haniu, zasługujesz 😍”

„🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️ ależ szok ! 😁❤️”

„Zdziwiłam się😱 Szczęścia Haniu, zasługujesz 😍”

„Ooo i bez hotelu się udało 👍 gratuluję „

Nie da się ukryć, że Hania potrafi zaskakiwać. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im dużo szczęścia!

Wiedzieliście, że Hania ma partnera?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry