Hanna Kąkol: [Kariera, Ślub od pierwszego wejrzenia, Instagram]

1 września 2023
Przez: : K.M.

Oprócz Julitty Dębskiej i Zuzanny Butrym, jako ekspertkę w nowej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia zobaczymy również Hannę Kąkol. Co wiemy na jej temat? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Hanna Kąkol: kariera

Hanna Kąkol to utalentowana dyrektorka zarządzająca w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Co więcej, kobieta jest również wykładowczynią na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, a także coachem i trenerką biznesu. Hanna uwielbia pracę z ludźmi i jak sama mówi: „Pracuję z ludźmi i dla ludzi”, a jej główną misją jest stworzenie pełnych miłości i trwałych związków.

Hanna Kąkol: Ślub od pierwszego wejrzenia

Już niebawem na antenie TVN będziemy mieli przyjemność oglądać kolejny sezon jednego z ulubionych reality Polaków. 5 września o godzinie 21.35 rusza kolejna edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Program przez lata gromadził przed telewizorami tysiące fanów i w tym sezonie z pewnością będzie podobnie. W show poznamy historię sześciu singli, którzy do tej pory nie mogli znaleźć szczęścia w miłości. Eksperci postarają się dobrać w idealne pary uczestników z nadzieją, że ich uczucie przetrwa i będzie się ciągle rozwijało.

Zobacz także: Poznajcie wszystkich uczestników dziewiątej edycji programu Ślubu od pierwszego wejrzenia

Hanna Kąkol: Instagram

Hanna mimo ogromu pracy i obowiązków regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @hannabyhanna. Ilość obserwujących ją osób z dnia na dzień się zmienia, obecnie kobieta ma ich niecałe 2 tysiące. Jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy. Oprócz postów i relacji związanych z dziedziną zawodową Hanny znajdziemy tam również zdjęcia z życia prywatnego, czy ze wspaniałych podróży. Koniecznie musicie śledzić jej profil.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej